Магнітні бурі у вересні 2022 — повний список небезпечних дат

Магнітні бурі у вересні 2022 — повний список небезпечних дат

Магнітні бурі у вересні 2022 / фото: freepik.com

У вересні 2022 року за прогнозами експертів відбудеться декілька магнітних бурь, які будуть відрізнятися між собою ступенем інтенсивності. Два геомагнітні шторми будуть сильними. Також відбудеться по дві події середньої та слабкої інтенсивності. Незалежно від потужності магнітної бурі, варто бути до неї готовим, адже навіть незначні коливання магнітного поля можуть негативно позначитися на самопочутті.

Про це повідомляє Meteoagent.

Сонячні бурі являють собою викиди коронарної маси, а також спалахи на поверхні нашої зірки, які стають причиною того, що від Сонця в різні боки починає розсіюватися велика кількість енергії. Коли потік сонячних частинок спрямований у бік Землі, вони стикаються з магнітосферою, тоді починає відбуватися геомагнітна активність.

Показник активності Сонця буде впливати на ступінь інтенсивності магнітної бурі. Слабкі події в більшості випадків залишаються непоміченими, і відчути вплив на собі в такому випадку можуть тільки метеочутливі люди. Більш потужні геомагнітні шторми можуть позначитися на самопочутті всіх людей. Якщо буря занадто інтенсивна, то це може привести до виведення з ладу електричних приладів.

У вересні відбудеться кілька магнітних бурь, які впливатимуть на планету по кілька днів:

  • Дуже сильний геомагнітний шторм відбудеться 3-6 вересня;
  • 10 вересня трапиться слабка буря;
  • 13-15 вересня – явище із середнім показником інтенсивності;
  • 16-17 вересня – слабкий геомагнітний шторм;
  • 22-25 вересня – середній показник інтенсивності;
  • 26 вересня – досить потужна магнітна буря.

Під час магнітних бурь може спостерігатися погіршення самопочуття і головний біль. Багато людей стикаються з млявістю, запамороченням, сонливістю, починає ломити кістки. Стає складно контролювати свій емоційний стан, що проявляється у вигляді агресії, депресії, дратівливості. Вкрай складно зосереджуватися на роботі. Крім того, можуть виникнути проблеми з серцево-судинною системою, часто загострюються хронічні хвороби.

Геомагнітні шторми вимагають зниження фізичного, а також психоемоційного навантаження. Бажано більше спати, перебувати на свіжому повітрі та стежити за своїм раціоном. Від кави, спиртного і тютюнових виробів найкраще відмовитися хоча б на цей час. Дуже добре на організм будуть впливати контрастний душ, похід в басейн, чай з додаванням трав. Якщо є якісь хронічні захворювання, то під рукою завжди повинні бути спеціальні медикаменти.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.