Магнітні бурі у серпні: вчені назвали небезпечні дати

Магнітні бурі у серпні: вчені назвали небезпечні дати

Магнітні бурі у серпні / фото: pixabay.com

Останній місяць літа буде багатий на магнітні бурі. Перша з них пройшла 3 серпня. Активність помірна, але навіть такої вистачає, щоб відчувати слабкість, головний біль, запаморочення. Вчені кажуть, що така сонячна погода не впливає на самопочуття, але багато людей частіше звертаються до лікарні в ці дні.

Про це пише Livescience.

Перша геомагнітна буря за інтенсивністю відповідає рівню G1. Бурі рівня G2 / G3 трапляються вкрай рідко. Що характерно для таких сонячних активностей:

  • погіршення самопочуття;
  • збої роботи супутників GPS;
  • перебої з Інтернетом, мобільним зв’язком і відключення електроенергії.

Навіть незначні зміни в космічній погоді приносять дискомфорт жителям планети Земля.

Друга магнітна буря очікується 4-5 серпня. Тому краще просто перечекати кілька днів. Метеозалежним людям лікарі рекомендують в ці дні відмовитися від активних фізичних навантажень і пляжного відпочинку.

З 18 на 19 серпня планету накриє третя магнітна буря. За інтенсивністю, як і попередні дві вона відповідає рівню G1. На цьому сюрпризи від Сонця не закінчуються. У центрі прогнозування космічної погоди Національного агентства океанографічних і атмосферних явищ в США говорять про високу ймовірність того, що зірка буде надзвичайно активною 11-12 та 20 серпня.

Полегшити самопочуття в ці дні можна дотримуючись простих правил. По-перше, потрібно повноцінно висипатися. По-друге, рекомендовано пити більше рідини. Добре допомагають медитації, йога. В принципі, потрібно намагатися провести ці дні максимально спокійно. З огляду на серпневу спеку, відмовтеся від прогулянок на вулиці, краще провести цей час вдома під кондиціонером за чашкою трав’яного чаю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.