Магнітні бурі у лютому 2023: коли чекати ударів

Магнітні бурі у лютому 2023: коли чекати ударів

Спалах на Сонці / фото: НАСА

Підвищена активність Сонця отримала назву “сонячна буря”. Це потоки коронарної магми, які час від часу спалахують на поверхні зірки. Стало відомо, в які дні лютого слід очікувати такої підвищеної активності.

Про це повідомляють Новини Планети.

Коли такі потоки направляються в бік нашої планети, активується магнітне поле Землі та відображає їх. У такі моменти люди можуть відчувати себе погано.

Космічна погода зовсім не схожа на ту, що відбувається тут, на планеті Земля. Планети Сонячної системи щодня купаються в сонячному випромінюванні. Як відомо, така радіація, а також коронарні дощі самі по собі смертельно небезпечні. На Землі склалися сприятливі умови й все живе від смерті ззовні захищає атмосфера і магнітосфера.

Коли сплески на сонці занадто сильні, люди можуть відчувати нездужання, втому і роздратованість. Так уже влаштований людський організм, і з цим нічого не можна вдіяти.

Природа таких сонячних сплесків дуже складна. Вчені кажуть, що вона пов’язана з темними плямами на зірці. Ці плями продукують потужні вибухи електромагнітної енергії, і ті на величезній швидкості вриваються в космос, несучись на кілометри в просторі.

Найчастіше експерти відзначають невисокий рівень інтенсивності магнітних бурь. Вже складено календар сонячної погоди на лютий:

  • 5 лютого слід очікувати сильну магнітну бурю, очікуються проблеми з інтернетом і мобільним зв’язком, люди будуть скаржитися на погане самопочуття;
  • 7 лютого буде ще одна найсильніша буря;
  • 10 лютого пройде буря середньої інтенсивності;
  • 15 лютого очікують слабку бурю, наслідків від неї ніяких не буде.

Можна заздалегідь планувати свої справи, щоб позбавити себе від зайвого навантаження в вищевказані дати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.