Магнітні бурі у грудні 2022: коли чекати спалахів на Сонці

Магнітні бурі у грудні 2022: коли чекати спалахів на Сонці

Магнітні бурі у грудні 2022 / фото: NASA

В останньому місяці року, що минає пройде кілька геомагнітних бурь, які можуть мати негативний вплив на наше повсякденне життя. Через сонячні спалахи може пропадати мобільний зв’язок, погіршуватися самопочуття, ламатися побутова техніка.

Про це повідомляють Новини Планети.

У космосі своя погода. Там замість звичних нам дощів проходять дощі з коронарної плазми. Час від часу Сонце викидає цю речовину і коли вона прямує в бік нашої планети, то Земля активує «захисну функцію». Магнітне поле Землі відбиває речовину, але при цьому люди, які залежать від погоди, часто можуть відчути ці космічні процеси. Виявляється, що буде кілька відносно безпечних періодів у грудні. Це час з 1 по 6 грудня, а також такі дати, як:

  • 11-14 грудня;
  • 18-20 грудня;
  • 24-31 грудня.

В інший час Сонце буде дуже активним, і його спалахи будуть нагадувати метеозалежним людям про своє «всесилля». На щастя, сильних бурь не буває, інакше б коронарна речовина дісталася б до поверхні Землі та спопелила б міста або острова. Наслідки могли б бути непередбачуваними для всього людства. Найчастіше сонячні бурі бувають слабої або середньої інтенсивності.

В основному всі сонячні бурі будуть середньої інтенсивності. Це означає, що люди зможуть відчути на собі їх вплив У ці періоди може бути чуйним сон, про себе нагадають хронічні хвороби.

Щоб уникнути негативного впливу космічної погоди, краще мінімізувати фізичні навантаження в ці дні. Лікарі радять уникати стресових ситуацій, більше гуляти на свіжому повітрі, медитувати. Також добре знімає напругу контрастний душ, правильний режим сну і правильне харчування.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.