Лукашенко серйозно хворий: що каже українська розвідка

Лукашенко серйозно хворий: що каже українська розвідка

Лукашенко серйозно хворий / фото: 24 канал

Схоже, самопроголошений президент Білорусі має серйозні проблеми зі здоров’ям. Він не з’являється на публіці п’ятий день поспіль і навіть пропустив святкування Дня державного прапора, герба та гімну Білорусі.

Чутки про хворобу Олександра Лукашенко прокоментував в ефірі телемарафону представник ГУР МО Андрій Юсов.

Юсов зазначив, що президент Білорусі дійсно нездужає, але не уточнив, що саме відбувається з Лукашенко. Водночас, здоров’я Путіна є набагато цікавішою темою, вважає представник ГУР.

“Так, є інформація про проблеми зі здоров’ям диктатора, але деталізувати не будемо. Зрештою, здоров’я Путіна є значно цікавішим для українців та всього світу, ніж здоров’я Лукашенка”, – зазначив Андрій Юсов.

П’ять днів на лікарняному

Востаннє Олександра Лукашенка публічно бачили на святкуванні дня Перемоги в Москві. Але й тоді білоруський диктатор виглядав зле і відмовився йти пішки разом із президентом Росії Путіним та іншими гостями на покладання вінків до могили Невідомого солдата. Лукашенка не бачили на сніданку в Кремлі і не чули від нього промови ввечері на церемонії покладання вінків у Мінську.

У неділю, 14 травня, президент Білорусі Лукашенко не з’явився на святкуванні Дня державного прапора, герба та гімну Білорусі. Урочисту промову замість президента РБ зачитував прем’єр-міністр Роман Головченко. Таким чином, п’ять днів поспіль його не бачили на публіці.

Пєсков відкидає хворобу Лукашенка

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков закликав орієнтуватися на офіційну інформацію про здоров’я Олександра Лукашенка, вказавши, що Мінськ не повідомляв про якісь проблеми з його станом здоров’я.

“Треба орієнтуватись на офіційні повідомлення. Жодних таких офіційних повідомлень з боку Мінська не було. І тут ми вважаємо, що дуже важливо саме орієнтуватися на офіційну інформацію”, – так він відповів на запитання, чи стурбовані чутками у Кремлі про можливі проблеми зі здоров’ям Лукашенка.

За інформацією представника кабінету з транзиту влади Павла Латушко, у Лукашенка прояви інфекційно-алергічного міокардиту. Симптомами цього захворювання є задишка, нездужання, тахікардія, болі в серці, помірні болі в суглобах.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.