Лукашенко приховує від Путіна переговори із Заходом

Лукашенко приховує від Путіна переговори із Заходом

Олександр Лукашенко / фото: Апостроф

Радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович повідомив, що білоруський диктатор на сьогоднішній день почав вести переговори із Заходом. Це він усілякими шляхами намагається приховати від Володимира Путіна.

Про це повідомляє Meduza. 

«Росія доклала максимум зусиль для того, щоби втягнути у війну проти України ще й Білорусь. Лукашенко робить усе можливе, щоб уникнути цієї долі та водночас почав вести переговори із західними країнами. Про це доповіла не лише білоруська опозиція, а ще й розвідка партнерів. Під час розмови немає жодних подробиць. При цьому Лукашенко стверджує, що він не винний, і Путін сам до нього прийшов», – каже Арестович.

Водночас, територія Білорусі, її військова інфраструктура використовувалася російськими військами для обстрілу України. Звідти неодноразово запускали ракети, вилітала авіація, і навіть відбувалося нападання ворожих військ. Це очевидна воєнна агресія. Українська влада не стала надто сильно торкатися цього питання, адже є чіткий поділ між урядом Білорусі та її народом, який абсолютно не підтримує дії РФ в Україні.

На сьогоднішній день білоруська територія практично не використовується. Довгий час не було запусків ракет, авіація звідти не вилітала. Слід зазначити, що білоруські партизани змогли поламати залізничну мережу. До цього раніше закликав Арестович, і люди виконали його прохання. У зв’язку з цим на нього в Білорусі завели кримінальну справу та звинуватили у тероризмі. Радник президента при цьому вважає, що закликав не дарма, адже дії жителів Білорусі дозволили трохи зупинити війська Росії.

Практично відразу після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, в Білорусі було зафіксовано активізацію залізничних диверсантів. Варто зазначити, що Кремль планував за кілька днів захопити Київ, при цьому скориставшись територією Білорусі. У той же час залізничники та перебіжчики з органів безпеки порушили залізничне сполучення між РФ та Україною, що йшло через Білорусь. Це стало причиною того, що постраждало дуже багато російських ліній поставок. Напади були дуже простими, але при цьому приносили багато користі. За рахунок цього швидкість пересування ворога сповільнилася і весь їхній план із захоплення півночі України був провалений.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.