Лукашенко допустив початок війни Білорусі за Західну Україну

Лукашенко допустив початок війни Білорусі за Західну Україну

Олександр Лукашенко / фото: Flickr.com

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко припустив, що білоруським військам, цілком ймовірно, доведеться воювати за Західну Україну, щоб її “не забрав Захід”.

Про це повідомляє Оnline.ua.

Нелегітимний президент вкотре почав скаржитися на те, що Білорусь – це “об’єкт тиску” для Заходу, зокрема з геополітичних причин.

Вони (Захід) досі не відійшли від мети вирівняти фронт, щоб він проходив: Смоленськ-Псков, Смоленськ-Брянськ-Курськ і туди до Ростова. Їм треба вирівняти фронт. А ми, тисячу майже кілометрів, цей балкон, його треба зрізати, – бідкається Лукашенко.

Білоруський диктатор також почав залякувати народ тим, що вони (тобто Захід) перед цим не зупиняться.

Зайдуть вони з України Західної чи ще звідкись. Ще, може, за Захід України доведеться воювати, щоби не відчепили. Тому що це для нас смерті подібне, не лише для українців. Страшні процеси відбуваються навколо — додав самопроголошений президент.

Окрім того, раніше Лукашенко закликав своїх підлеглих зробити висновки з після виборчих протестів 2020 року і не допустити повторення українського сценарію.

Як уже згадувалося, раніше офіційний Мінськ оголосив про продовження військових навчань на кордоні з Україною та західними країнами. Ба більше, Олександр Лукашенко заявив про створення оперативного командування для військ на кордоні з Україною, про купівлю російських С-400 та “Іскандерів” і навіть про створення “народного ополчення”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.