Ліпосакція для корекції фігури – новий тренд 2023 року?

Ліпосакція для корекції фігури – новий тренд 2023 року?

Останніми роками ліпосакція в Києві перетворюється на одну з найпоширеніших процедур пластичної хірургії. За допомогою цієї операції можна скорегувати фігуру, зробити тіло своєї мрії. Приємним бонусом після втручання є зменшення цифри на вагах. Під час ліпосакції хірург видаляє надлишкові підшкірно-жирові відкладення (тільки локальні).

Коли призначають ліпосакцію?

Мало кому вдається зберегти фігуру гарною та стрункою протягом усього життя. Неправильне харчування, вікові зміни, низька фізична активність, погані звички призводять до накопичення жирових відкладень. 

Спеціалісти провідної столичної клініки пластичної хірургії FIDO відзначають, що найбільше надлишки помітні в так званих «жирових пастках» (підборіддя, стегна, пахви, живіт, сідниці). Частіше всього показанням до проведення ліпосакції є неестетичний зовнішні вигляд, коли людина відчуває дискомфорт від свого відображення в дзеркалі.

Пластичні хірурги не тільки прибирають зайвий жир, а й роблять контури тіла чіткими та плавними. По бажанню пацієнта можна зробити спортивний живіт.

Ліпосакція в Києві не проводиться, якщо у пацієнта встановлені певні діагнози:

  •       цукровий діабет;
  •       патологія судин;
  •       онкологія;
  •       герпетичне захворювання в гострій фазі;
  •       екзема;
  •       погане згортання крові;
  •       ендокринне ожиріння та ін.

Особливості ліпосакції

Наростання надлишків жирової тканини відбувається не через те, що жирові клітини діляться, а за рахунок того, що вони збільшуються у розмірах. Завдяки цьому результат після ліпосакції зберігається на довгі роки (при дотриманні дієти та регулярних фізичних навантаженнях).

Ліпосакція в Києві часто проводиться під місцевою анестезією, тому що це мало травматична маніпуляція. Під час процедури лікар робить невеличкі проколи, через які вводить канюлі – спеціальний інструмент для руйнування жирових клітин. Надлишкову жирову тканину відсмоктують за допомогою вакуумного апарату.

Для створення тіла мрії іноді ліпосакцію поєднують з ліпофілінгом, коли відібрані жирові клітини одночасно імплантуються в зони, де треба додати об’єму (сідниці, наприклад). В комплексі такі процедури називають ліпомоделюванням.

Як проходить ліпосакція у клініці FIDO

Ця клініка оснащена найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити оперативні втручання на найвищому рівні. Після ліпосакції пацієнти проходять реабілітацію в комфортних умовах під постійним контролем медичного персоналу.

Ліпосакцію та інші пластичні маніпуляції проводять хірурги з великим досвідом роботи. Спеціалісти навчалися та проходили стажування в інших країнах, постійно підвищують кваліфікацію, беруть участь в міжнародних конференціях.

Записатись на консультацію до пластичного хірурга або дізнатись більше про ліпосакцію та інші послуги клініки можна на офіційному сайті клініки.

Джерело: офіційний сайт клініки пластичної хірургії в Києві www.fido.kiev.ua.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.