Лікування зубів за допомогою стоматологічного мікроскопа — що це за метод?

Лікування зубів за допомогою стоматологічного мікроскопа — що це за метод?

Про здорову посмішку мріє кожна людина. Навіть досконалий догляд за зубами не дає 100% того, що людина ніколи не сяде у стоматологічне крісло для лікування. Тому, коли таке стається, хочеться знайти дантистів, які дійсно зможуть допомогти. 

Оскільки за останні десятиліття арсенал дантистів суттєво поповнився різними інструментами, поговоримо про один із найкорисніших — мікроскоп. Завдяки цьому пристрою лікування каналів стало проходити на порядок якісніше. Вперше мікроскоп запропонував використовувати у стоматології.  Головні переваги обладнання:

  1. Стоматолог бачить набагато більше та може краще пролікувати канали.
  2. Мінімізація травматизації пацієнта, адже всі роботи проходитимуть більш делікатно.
  3. Неможливо пропустити не вичищений канал чи каріозну порожнину.

Мікроскоп використовують під час лікування, а також діагностики. Він незамінний при лікуванні зубів та ясен, при реставрації зубів, а також в ендодонтії (лікування зубних каналів). У стоматологічній клініці https://whiteclinic.com.ua/clinic-services/likuvannja-pid-mikroskopom-likuvannja-kanaliv/ цей метод широко застосовують у лікуванні.

Зубні канали та їх особливості

Кожен зуб має канали, здебільшого їх від 1 до 3, у рідких випадках може бути до 4. Діаметр у каналу дуже малий, в середньому 1 мм. Лікувати та чистити його “неозброєним” оком, це все одно, що працювати на осліп. Наявність мікроскопа значно полегшує роботу стоматологові. 

Якщо рентгенівський знімок показав наявність великої кількості каналів або їх складну будову, то краще звернутись до фахівців, які проводять роботи під мікроскопом. Якщо попереднє лікування каналів не дало потрібного ефекту, тоді повторні процедури краще проводити у лікарів за допомогою нових методів.

До недавнього часу пацієнти різних стоматологічних лікарень могли зіштовхнутись із такою проблемою, як перфорація кореневих каналів. Таке відбувається, коди дантист працює на осліп, та свердлить тканини зуба, він може випадково наскрізь просвердлити отвір, через що починається запалення. Мікроскоп же допоможе мінімізувати можливість такої травми, а також допоможе виправити її наслідки.

Записатись на прийом до White Clinic можна онлайн або за вказаними на сайті контактами. Ціни на лікування доступні, на послуги дають гарантії. Лікарі беруть навіть за надскладні випадки та щоденно рятують посмішки, дарують зубам здоров’я.

А ще на сайті є цікавий та корисний блог, де лікарі-стоматологи говорять просто про складні речі та інформативно допомагають людям.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.