Лікарі назвали продукт, який знижує ризик ранньої смерті

Лікарі назвали продукт, який знижує ризик ранньої смерті

Як знизити ризик ранньої смерті / фото: freepik.com

Правильне харчування дуже сильно здатне впливати на стан здоров’я людини та продовжувати її життя. У той же час фахівці говорять про те, що існують певні продукти, які мають супервластивості і можуть захистити від розвитку деяких тяжких хвороб. Крім того, вони знижують ризик виникнення передчасної смерті.

Про це повідомляє Daily Express.

Певний час тому було проведено нові дослідження, які продемонстрували, що продовжити роки життя можна шляхом вживання риби. Співробітники Університету Вулгергемптона і фахівці з США, Великобританії, Китаю та Європи встановили, що ті люди похилого віку, які вживають регулярно достатню кількість риби, можуть прожити до більш поважного віку.

Проведений експеримент продемонстрував, що ті люди, які містили в раціоні рибу щонайменше два рази на тиждень, змогли знизити ризик передчасної смерті на 42%, якщо порівнювати з тими, хто ніколи не вживав даний продукт або він дуже рідко був присутній у раціоні.

«У таких стравах, як суші, міститься величезна кількість корисних інгредієнтів, які дозволяють старіти повільно та правильно. Особливо важливо регулярно вживати такі жирні сорти риби, як лосось та тунець», – кажуть вчені.

У жирній рибі є багато омега-3 жирних кислот, які дозволяють головному мозку підтримувати повноцінну когнітивну функцію. Відповідно, старіння буде здоровішим. Звернути увагу на те, що омега-3 жирні кислоти здатні дуже позитивно впливати на метаболізм, знижують ризик розвитку проблем із серцем та судинами, які можуть виникати у літньому віці.

У рибі міститься велика кількість антиоксидантів, які необхідні для надійного захисту клітин від пошкодження. Відповідно, вживання жирної риби дозволить уникнути ранньої появи зморшок. У раціоні кожної людини регулярно повинні бути присутніми лосось, скумбрія, форель, сардини, оселедець. Достатньо всього двох прийомів риби за тиждень, щоб побачити позитивні зміни в організмі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.