Лікар розповів, які пози для сну найкращі

Лікар розповів, які пози для сну найкращі

Які пози для сну найкращі / фото: freepik.com

Деякі люди відразу ж після пробудження відчувають себе не дуже добре і скаржаться на сильний біль в спині або в шиї. Причиною цього є те, що людина спала у неправильній позі. Хірург-ортопед Картік Дхаялан розповів про те, які пози вважаються найкращими для сну.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Медик звернув увагу на те, що правильна постава грає неймовірно важливу роль як протягом усього дня, так і під час сну. Внаслідок цього м’язи можуть повноцінно розслабитися і людина відчуває себе з ранку бадьорою.

Фахівці не рекомендують спати на животі та запевняють, що дана поза є найгіршою для сну. В такому випадку м’язи та суглоби відчувають занадто сильне навантаження. Також сон на животі стає причиною появи на обличчі додаткових зморшок.

Бажано не спати на спині, особливо якщо матрац занадто м’який. Сон на спині може спровокувати появу хропіння, проблеми з сонною артерією, а також поверхневе дихання, що негативно позначиться на всьому організмі.

Найкращі пози для сну

Медик рекомендує спати в позі ембріона. Дане положення дозволяє звести до мінімуму ризик появи хропіння. Додатково це відмінна поза для того, щоб зробити біль в спині менш інтенсивним. Тіло має можливість повноцінно відпочити, адже всі суглоби та м’язи розслабляються, грудний і шийний відділи хребта при цьому зафіксовані в правильному положенні.

Також корисно спати на лівому боці. Завдяки такій позі поліпшується процес травлення і знижується рівень кислотності. При цьому важливо бути максимально обережними, адже може виникнути тиск на щелепу або на плечі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.