Лікар розповів, про що може говорити біль у грудях

Лікар розповів, про що може говорити біль у грудях

Біль у грудях / фото: freepik.com

Біль в області грудей — наскільки це небезпечно? Це, може бути, провісник серцевого нападу або ще чогось? Доктор Саліла Вайдь`я з лікарні Нанаваті Макс, розповів, з чим може бути пов’язаний такий симптом і як діяти в різних ситуаціях.

Про це повідомляє Mint.

При серцевому нападі людина відчуває сильний біль в грудній клітці. Доктор каже, що больовий симптом супроводжується палінням, немов все горить всередині.

При інфаркті згусток крові закупорює коронарну артерію. По ній в серце надходить насичена киснем кров. Коли в cерцевий м’яз потрапляє тромб, це призводить до незворотних наслідків. Серце не може перекачувати кров, вона збирається навколо нього і настає смерть.

При інфаркті, щоб врятувати людину, рахунок йде на хвилини й зволікати не можна. Цей біль настільки сильний, що сковує і немов паралізує, самостійно потерпілий зателефонувати у швидку допомогу не може. Якщо ви помітили щось подібне з кимось на вулиці, терміново зателефонуйте в невідкладну допомогу і дотримуйтесь інструкцій диспетчера. Хворому потрібно лежати рівно. Щоб він міг дихати, можливо, доведеться розстебнути одяг в області горла.

А ось різкі поколювання в серці можуть бути ознакою міжреберної невралгії. Якщо людина відчуває такі поколювання, необхідно терміново записатися на прийом до лікаря. Біль в грудному відділі може бути пов’язаний і з проблемами з хребтом.

Що робити в таких випадках? Консультація у лікаря — це перший крок до одужання. Якщо будете знати в чому проблема, зможете поправити здоров’я.

Наприклад, щоб поліпшити здоров’я серця, необхідно дотримуватися дієти, вести здоровий спосіб життя, гуляти пішки.

При проблемах з хребтом, найімовірніше лікар пропише курс фізпроцедур, доведеться стежити за своєю поставою. При невралгії призначають медикаментозне лікування.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.