Лікар розповів, до чого може призвести постійна печія

Лікар розповів, до чого може призвести постійна печія

Чим загрожує печія та як з нею впоратися / фото: freepik

Люди, які регулярно стикаються з печією, найчастіше хворіють на онкологічні захворювання. У цьому випадку найпоширенішою проблемою вважається саме рак стравоходу. Докладніше про те, які саме ознаки можуть вказувати на те, що печія перетворюється на рак, розповів Джеймс Іст, який працює у клініці Мейо у Лондоні.

Про це повідомляє Today.

Лікар зазначає, що регулярне роздратування стравоходу може спровокувати різноманітні зміни, які значно збільшують ризик розвитку онкологічних захворювань. Іноді хронічна печія може перетворитися на дуже серйозну форму рефлюксу. Ця патологія може ще називатися ГЕРХ.

Постійна печія позначається у тому, що у тканинах нижнього відділу стравоходу можуть починати відбуватися різного роду негативні процеси. Людям, які страждають на кислотний рефлюкс, рекомендується негайно звернутися до фахівця для того, щоб більше дізнатися про можливі прояви захворювання.

На наявність проблем із стравоходом можуть вказувати складності із ковтанням, відчуття печіння та болю в ділянці грудей. Крім того, виникають проблеми з травленням і часто непокоїть печія. Додаткова консультація та обстеження може знадобитися в тому випадку, якщо людина регулярно кашляє або навіть хрипить, у її горлі виникають болі, а в носових пазухах є інфекція.

В аптеках можна знайти величезну кількість засобів, за допомогою яких можна досить швидко позбавитися неприємного відчуття печіння. Зловживати подібними медикаментами не варто. Найкраще додати до свого раціону певні продукти, які допоможуть відрегулювати кислотність. Добре впоратися зі печією допомагають банани, папайя, вівсяна каша. У папаї присутній певний фермент, який позитивно позначається на травленні, усуває розлади шлунка і нудоту, прибирає печію. Наявність бананів у раціоні допоможе захистити стінки стравоходу та усунути роздратування. Фрукт містить ті ферменти, які спрямовані на покращення травлення. Банани дозволяють найкраще функціонувати кишечнику.

Дуже добре допомагає вирішити проблему печії вівсянки. Вона містить мінімальну кількість жиру, досить багато волокон та дуже швидко заспокоює шлунок. Ідеальним варіантом стане її чергування з гречаною, рисовою та пшоняною кашами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.