Лікар розповіла, який горіх найкорисніший для організму

Лікар розповіла, який горіх найкорисніший для організму

Горіхи / фото: freepik.com

Лікар Люсія Гарсіа розповіла про те, що якийсь час тому вчені провели нове дослідження щодо того, які саме продукти можна назвати найбільш поживними у світі. Вони зробили висновок, що це горіх, який часто господарки можуть додавати у випічку.

Про це повідомляє Quora.

Зараз йдеться безпосередньо про мигдальний горіх. Він лідирує серед усіх продуктів із високим показником поживності. Варто зазначити, що у дослідженні взяли участь 1000 різних продуктів. Мигдаль серед усіх запропонованих варіантів набрав найбільше балів – 97. Є інформація про те, що жителі Гімалаїв дуже часто вживають мигдаль, тому їхня середня тривалість життя становить 90-100 років.

До максимально поживних речовин також відносять морського окуня, черимойю, камбалу, насіння чиа, зелень буряків, мангольд, свинячий жир, гарбузове насіння. У свою чергу мигдаль знаходиться на першому місці, адже в 100 г продукту присутні 25 грам білка, 27 грам жиру і 14 грам вуглеводів. Крім того, міститься величезна кількість інших корисних компонентів. Найбільше присутні вітаміни групи В, а також вітаміни С, Е. Мигдаль може відновити недолік в організмі калію, заліза, натрію, фосфору, кальцію та багатьох інших мінералів.

Більшість жирів, присутніх у мигдалі – це ненасичені жирні кислоти, які позитивно впливають на серцево-судинну систему і судини, що знаходяться в головному мозку. Крім того, це одне з найкращих джерел вітаміну Е, адже в 100 г присутні майже 25 мг речовини. Вітамін Е – це природний антиоксидант, здатний усунути вільні радикали, що робить процес старіння не таким швидким.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.