Кузан припустив, скільки ще росіяни зможуть наступати

Кузан припустив, скільки ще росіяни зможуть наступати

Російські військові / фото: DW

Наступальні дії російських окупантів триватимуть ще певний час. В цей час ворог намагатиметься кидати в бій усі свої ресурси. Однак вже з середини квітня слід очікувати контрнаступ українських бійців.

Про це повідомляє 24 канал, посилаючись на слова військових експертів.

Зокрема, голова Українського центру безпеки Сергій Кузан в інтерв’ю виданню зазначив, що наступ росіян триватиме ще місяць, приблизно до середини квітня. 

“Вони залучать резерви, які зазвичай не витрачають. Однак вони в такій ситуації, щоб за будь-яку ціну продавити лінію фронту”, – сказав Сергій Кузан.

Військовий експерт зауважив, що кидаючи у бій усі наявні ресурси, ворог намагається зберегти свій наступальний темп, атакувати позиції ЗСУ, виснажити їх та спробувати прорватися хоча б на якійсь ділянці фронту.

На думку експерта, росіяни розуміють, що невдовзі їх наступальний потенціал піде на спад і зрештою вичерпається, адже військова допомога Україні стає дедалі відчутною. Крім того триває підготовка резервів, які невдовзі розпочнуть контрнаступальні дії.

За словами полковника ЗСУ Романа Світана контрнаступ українських бійців має розпочатися тоді, коли завершиться підготовка військових та надійде все необхідне озброєння та боєприпаси. Крім того, важливим фактором є погода. Весняні ж дощі триватимуть ще близько місяця – до середини квітня.

Приблизно до цього часу, за прогнозом Світана, триватиме й підготовка наших воїнів до виконання до контрнаступальних дій. До того ж Україна збільшуватиме кількість техніки та боєприпасів, які передаватимуть нам західні партнери.

“З середини квітня й до 9 травня може розпочатися наший контрнаступ – “золотий місяць”, – припустив Світан і додав, що наступ ЗСУ може розпочатися відразу на одному, двох або навіть трьох напрямках.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.