Куди зник кумир українських жінок Олег Винник, що з ним трапилося — версії та припущення

Куди зник кумир українських жінок Олег Винник, що з ним трапилося — версії та припущення

Олег Винник / Джерело фото Instagram, колаж Новини Планети

З початком війни Росії проти України наш народ практично миттєво згуртувався в єдине ціле протистояння проти агресора. Тільки одиниці представників українського суспільства перекинулися на бік ворога, а дехто повважав за правильне просто мовчати і з боку спостерігати, чим це все закінчиться. Здебільшого суспільство звертає увагу на відомих персон — політиків, артистів, представників шоу-бізнесу. Багато хто з кумирів нашого народу включився у процес праведної боротьби з агресором — одні пішли до ЗСУ та тероборони, інші активно волонтерять, треті всіма своїми можливостями залучають міжнародну допомогу для своєї країни.

Але є й такі, хто вирішив пересидіти смутні часи десь у безпечному місці. Зазвичай вони по закінченню всього вилазять зі своїх нір і починають люто доводити, як підтримували бік, що переміг. Але забувають, що люди все бачать та оцінюють. І роблять свої висновки.

Чому мовчить Винник

Вже понад 3 місяці йде ця страшна війна. А кумир мільйонів українських жінок Олег Винник, як у воду, канув — не видно і не чути. Він один раз через місяць після початку інтервенції зробив пост у Instagram, щось сказавши про геноцид українського народу, а ще за місяць привітав шанувальників із Великоднем. І все! І Таюне, незмінну бек-вокалістку співака, яку вважають його таємною дружиною, також не видно і не чути. Від слова взагалі — вона жодного разу не з’явилася навіть у соцмережах.

Як зрозуміти таке ставлення до того, що відбувається, від найяскравішого представника українського шоу-бізнесу, шанувальники не знають. У коментарях до цих двох постів вони буквально вимагають пояснень, але у відповідь — тиша. Цим питанням задалися також ведучі проекту на YouTube каналі “Дорослі дівчатка” Маша Єфросиніна та Оля Полякова, але відповіді не знайшли.

За інсайдерською інформацією, Винник із дружиною з перших днів війни перебралися до Німеччини, де мають своє житло і де живе їхній спільний син, 17-річний Юліан. У січні цього року у жовтих ЗМІ проскочила інформація про другу вагітність Таюне, але жодних підтверджень цьому немає. А Олег серйозно перехворів на коронавірус і навіть скасував усі концерти в лютому через наслідки Ковіду. Цілком можливо, що він зайнявся своїм здоров’ям – його право.

Але це ніяк не пояснює, чому не можна дати якусь інформацію багатомільйонному фан-клубу про ситуацію, підтримати свій народ в інформаційній боротьбі та допомагати своїм авторитетом та популярністю у багатьох країнах. Шанувальники просто обурені таким ставленням артиста до України, а також тим, що він є військовозобов’язаним і якимось цікавим способом втік із країни вже після оголошення воєнного стану.

Також є ще одна версія, пов’язана зі скандалом, до якого потрапив Винник у 2019 році. Тоді співак знявся в соціальному ролику на підтримку анексії Криму та входження його до складу РФ. Йому вдалося викрутитися поясненнями, що його використовували напотемки і він не знав про справжній посил цього ролика. Деякі фанати припускають, що, можливо, не все так однозначно, тому він і не хоче озвучувати своє справжнє ставлення до війни Росії проти України.

Рано чи пізно все проясниться, але повернути хороше ставлення українців до Олега Винника буде дуже складно, якщо неможливо взагалі.

А як ви вважаєте? Пишіть у коментарях.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.