Крінж на Росії: в Якутії зліпили скульптуру зайця з фекалій тварин

Крінж на Росії: в Якутії зліпили скульптуру зайця з фекалій тварин

Заєць з фекалій тварин / фото: росСІІ

Схоже перспективи у росіян у новому році досить сумнівні, виходячи з того, що слугувало матеріалом для виготовлення символа 2023 року. Зайчика-кролика якутський скульптор зліпив із коров’ячого гною, і навіть зміг механізувати свій двометровий витвір.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Автором незвичайного творіння є скульптор-самоучка Михайло Боппосов.

«Робота над скульптурою розпочалася наприкінці листопада. Робив її разом із братами Іваном та Інокентієм. Це 12-й символ року, який я виготовив із гною. Тож у колекції тепер усі тварини зі східного календаря», – розповів Боппосов. 

За його словами, роботу над скульптурою ускладнив дефіцит гною, який виник у чоловіка після того, як він два роки тому перестав вести власне господарство через хворобу. «Та й нині грудень видався теплим. А щоб скульптура добре скріпилася, потрібні добрі морози. Але мені дуже допомогли мої брати. Тож до наміченої дати – до 28 грудня – ми встигли. Сьогодні у нас у селі шкільна ялинка саме», – додав він.

Відомо, що заєць досягає заввишки 2 метри. Позаду нього стоїть стіна із написом «2023». Модель із гною може стукати лапами по барабану.

“Як і належить, символ 2023 року — кролика — ми зробили в рідному селі Уолба. Двометрова скульптура механізована — кролик грає на барабані. Конструкцію підготували вчасно, тож встигли вчасно презентувати односельцям”, — розповідає якутський скульптор.

Раніше Боппосов уже робив скульптури з гною. Руками майстра були створені змії, коні, кози, мавпи, півні, собаки, свині, щури та тигри. 15 лютого 2017 року Боппосов зліпив Ждуна з того самого матеріалу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.