Кремлівські ставленики в Криму втекли з півострова

Кремлівські ставленики в Криму втекли з півострова

Кремлівські ставленики в Криму втекли з півострова / фото: Крим.Реалії

Ставники Кремля у Криму почали активно тікати з півострова. Наприклад, пізньої ночі 17 серпня Крим залишив Сергій Аксьонов та Володимир Костянтинов.

Про це повідомляє 24 канал.

За даними джерел, втеча сталася після того, як до окупантів було здійснено дзвінок куратора, який проживає в Москві. Для того, щоб провести «евакуацію», вночі 17 серпня на якийсь час було перекрито Керченський міст. Українські спецслужби змогли встановити всі подробиці цієї втечі, а також те, де тепер знаходяться вказані вище гауляйтери.

Московський куратор почав говорити окупантам про те, що вони перебувають у небезпеці. Відразу після цього вони почали максимально швидко збиратися і виїжджати з Криму зі своїми сім’ями. Цікавим моментом стало те, що «евакуйовані» були навіть коханки гауляйтерів, що може деяким здатися смішним. Вони виїхали з Криму автомобілями, оточеними великою кількістю охорони.

Цієї ж ночі практично до самого ранку персонал прем’єра півострова займався знищенням документації. На сьогоднішній день рідні гауляйтерів зупинилися в Ростові в одному з місцевих готелів.

«Вони активно розповідають у місцевих ресторанах про те, наскільки страшно у Криму і водночас не забувають відсвяткувати свій «порятунок». Про те, щоб повертатись назад на півострів, вони навіть не замислюються», – кажуть джерела.

Звернути увагу варто на те, що було видано розпорядження щодо того, щоб у соціальні мережі та ЗМІ почали викладати сфабриковані відео, які нібито записуватимуться на території Криму.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.