Кремль погрожує розпочати війну за межами України

Кремль погрожує розпочати війну за межами України

Сергій Лавров / фото: РосЗМІ

Глава МЗС РФ Сергій Лавров зробив заяву про те, що є дуже великий ризик поширення збройової агресії Кремля за межі України. Водночас, у бік НАТО надійшло звинувачення в тому, що проти РФ ведеться «посередницька війна».

Про це повідомляє CNN.

Дипломат брав участь в одній із програм на російському телебаченні. Його попросили, щоб він оцінив те, наскільки великою є перспектива, що незабаром розпочнеться Третя світова війна. Для своєї відповіді Лавров віддав перевагу досить войовничій риториці.

«Зараз ризик дуже великий і є досить серйозна загроза того, що може початися Третя світова війна. Не треба розслаблятися, адже НАТО продовжує вести війну з Росією за допомогою посередників та займається їх активним озброєнням. Війна – це серйозно і будь-якої миті у конфлікт може бути втягнутий хтось ще», – сказав Лавров.

Представники МЗС РФ разом із цим стали додавати, що вони роблять все можливе, щоб не знадобилося військове втручання в ситуацію, що спостерігається на сьогоднішній день на території не признаного Придністров’я. Андрій Руденко, заступник глави МЗС, зазначив, що ситуація в цьому регіоні напружена, адже ті, хто зацікавлений у конфлікті, зараз займаються розгойдуванням сил. Також він додав, що Москва не обговорювала це питання з офіційним Кишиневом. Руденко зазначив, що РФ не хоче втручатися в той конфлікт, який може будь-якої миті виникнути в Придністров’ї.

Олексій Арестович, радник керівника ОП, говорить про те, що знадобиться чимало важкого озброєння для того, щоб українські військові змогли розпочати контрнаступ. Для нього потрібно багато живої сили та тилу, а також багато техніки. Партнери активно допомагають Україні і тому незабаром українські війська почнуть наступати відразу після отримання всього необхідного для подальшої перемоги.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.