Кремль намагається злякати росіян нападом ЗСУ на Білгород

Кремль намагається злякати росіян нападом ЗСУ на Білгород

Путін / фото: ТСН

Путінський режим не полишає хворих фантазій максимально мілітаризувати своє населення і продовжує втягуватись у спіраль подальшої ескалації конфлікту. Для нагнітання ситуації Кремль обрав тему ймовірного нападу ЗСУ на Бєлгородську область.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). 

Дослідники зазначають, що російська влада навмисне поширює інформацію про напад на Бєлгородську область “під чужим прапором”, бо таким чином хоче відновити громадську підтримку війни в Україні і переконати в її необхідності тих, хто почав вагатися у правильності рішень Кремля.

Аналітики зауважують, що подібні твердження вже давно циркулюють у спільноті мілблогерів, в особливості серед тих, які критикували російське військове командування за залишення буферних позицій у Вовчанську. Нагадаємо, із цього регіону на північному сході Харківської області російські війська відійшли ще у вересні.

У звіті ISW згадується і про активізацію закликів російських мілблогерів від 22 листопада повернути звільнені території у Харківській області. На їх думку, такі запобіжні заходи зупинять українців від проведення штурмових операцій на Куп’янському та Вовчанському напрямках.

А тим часом, росіяни у прикордонній з Україною Бєлгородській області зводять оборонні споруди. Губернатор області В’ячеслав Гладков заявив, що оборонні рубежі формуються через напружену обстановку в регіоні, зокрема численні обстріли. Російські пропагандисти стверджують, що лінію оборони будуватимуть від російсько-українського кордону до Кремінної, а потім на південь до Світлодарська, а це понад 200 кілометрів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.