Кремль намагається виправдати Путіна та зняти з нього відповідальність за провал під Харковом

Кремль намагається виправдати Путіна та зняти з нього відповідальність за провал під Харковом

Володимир Путін / фото: iXBT.com

Військові фахівці зробили висновки щодо того, що чиновники та пропагандисти Кремля визнали те, що російська армія справді програла битву у Харківській області. Це було зроблено для того, щоб можна було хоча б частково зняти відповідальність з Володимира Путіна, адже саме він є головнокомандувачем і має відповідати за всі свої накази та їхні наслідки.

Про це повідомляє ISW.

“Кремль визнав поразку в Харківській області для того, щоб хоча б частково знизити критику президента Росії Володимира Путіна за його провал”, – розповідають аналітики.

При цьому наголошується на тому, що тепер найбільше критики дістанеться Міністерству оборони РФ і військовому командуванню, адже саме вони взяли на себе відповідальність за те, що трапилося з російською армією під Харковом. Дивним є те, що нарешті в Росії почали обговорювати втрати армії. Раніше невдачі військових ніколи не обговорювалися, а якщо хтось починав про це говорити, його одразу притягували до кримінальної відповідальності.

Аналітики особливу увагу звернули на те, що раніше Кремль жодного разу не визнавав, що в Київській області російські війська зазнали поразки. Вони обставляли це так, нібито з-під Києва армія РФ відступила через те, що треба зосередитись на «визволенні» Донбасу. Після того, як ЗС РФ залишили острів Зміїний, вони почали говорити про цей вчинок, як про «жест доброї волі». На сьогоднішній день Кремль почав покладати всю відповідальність за втрати на тих військових радників Путіна, які були надто погано поінформовані.

Представник Ради при президентові РФ із міжнаціональних відносин Богдан Беспалько деякий час тому зробив заяву щодо того, що потрібно негайно покарати деяких військових чиновників. Вони мали помітити не лише концентрацію військ та різноманітної техніки України, а й звернути увагу на численні повідомлення в Telegram-каналах про те, що зараз триває підготовка до контрнаступу в Харківській області.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.