Краплі при вушному отиті

Краплі при вушному отиті

Запалення вуха — дуже поширена хвороба серед дітей та дорослих. Причинами можуть бути травма, ГРВІ, алергічна реакція або ускладнення після хвороби. Самолікування у цьому випадку дуже небезпечне, краще піти до лікаря на прийом. Спеціаліст поставить діагноз та назначить лікування.

Симптоми отиту:

  • біль у вусі;
  • погіршення або втрата слуху;
  • температура;
  • гнійні виділення.

Отит може зачепити ніс, горло та очі. Інфекція може перейти від вуха до горла чи органів зору. Тому зволікати не можна. Отит буває зовнішній, середній та внутрішній. В залежності від діагнозу лікар назначить ліки. Одним з ефективних препаратів є Отіпакс, це не БАД, а повноцінний лікарський препарат із доказаною ефективністю. 

Отіпакс знімає біль та лікує запалення, тому його можна назначати при різних видах отиту.

Кому можна Отіпакс

Цей лікарський препарат можна назначати дітям з першого місяця народження. Він є абсолютно безпечним та допоможе малечі побороти біль у вушках. Головне, порадитись з отоларингологом перед тим, як починати лікування. Малеча не може розповісти, що в неї болить, а лікар це одразу зрозуміє.

Мами, що годують малечу також можуть придбати собі ці ліки для аптечки. Після пологів імунна система жінки послаблюється та стає уразливою для інфекцій та бактерій. Далеко не всі ліки можна давати жінці, що годує груддю. Отіпакс — універсальний медикамент, більше про нього почитати можна тут https://www.otipax.ua/, також тут можна дізнатись, в яких аптеках ліки у наявності.

До материнства готуються заздалегідь. Коли у жінці зароджується життя, левову частку медикаментів використовувати заборонено, адже вони можуть нашкодити дитині.  Вагітні жінки також можуть використовувати ці вушні краплі.  

Чого не можна робити при Отиті

З’явились симптоми отиту, і не знаєте що робити? У першу чергу заборонено лікуватись народними методами, а саме:

  • прикладати грілку до вуха (це загострить запалення);
  • крапати у вушну раковину сік рослині та овочів;
  • намагатися почистити вухо самостійно;
  • використовувати компреси зі спирту.

Все це може лише зашкодити. Тоді лікування займе довший час. Краще одразу йти до лікарні. Лор подивиться вухо, поставить точний діагноз, вбереже від трати слуху та ускладнень на інші органи.

Зараз осінь — це сезон застуд, отитів у тому числі. Тому можна скласти аптечку заздалегідь. Можливо пора року пройде без хвороб, але, якщо трапиться лихо — завжди можна надати першу допомогу собі та близьким.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.