Компанія Baykar безкоштовно передасть Україні три «Байрактари»

Компанія Baykar безкоштовно передасть Україні три «Байрактари»

Bayraktar / фото: Defense Express

Компанія Baykar безкоштовно передасть Україні три безпілотники Bayraktar TB2 на які українці зібрали 600 млн грн за три дні.

Про це повідомляє Оnline.ua.

В компанії зазначили, що знайомі з ініціативою про збір коштів “Народний Bayraktar”. Через рішучість українського народу вирішили передати три Bayraktar TB2 безкоштовно.

Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт. Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів, – йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що волонтер Сергій Притула оголосив про збір коштів на три безпілотники. Розраховувалося, що збір триватиме впродовж тижня, необхідна сума – 500 млн гривень. За три дні українці зібрали 600 млн гривень.

Сергій Притула оголосив, що цієї суми вистачить на 4 безпілотники Bayraktar TB-2, але умови контрактування не розкрив.

3 дні, 600 000 000 грн, 4 Байрактари! Я дякую усім хто долучився до проекту «Народний Байрактар»! Це дійсно був проект, який об‘єднав усіх незалежно від віку, гендеру чи віросповідання!, – сказав Притула.

Зазначимо, що Bayraktar TB2 – турецький ударний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.