Коли Росія планує черговий ракетний обстріл України

Коли Росія планує черговий ракетний обстріл України

Запуск ракети / фото: ТСН

Незважаючи на дефіцит високоточних і балістичних ракет, росіяни готується до нових масованих атак. Вірогідно, ворог здійснить черговий удар по Україні, коли температура повітря значно знизиться, аби цілеспрямована атака по критичній інфраструктурі була більш “ефективною”.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Corriere della Serа.

За словами Скібіцького, попри виснаження ракетних запасів Росія готується до нових масованих атак на Україну, адже мета ворожої країни незмінна – залишити українців взимку без опалення та енергопостачання. Цілком ймовірно, що новий ракетний обстріл станеться тоді, коли в Україні вдарять морози. Адже у цьому разі, на думку Кремля, атаки на енергетичну інфраструктуру України принесуть максимальний “ефект”.

На запитання журналіста, чи очікує Україна нових російських атак після закінчення так званого одностороннього “перемир’я” (закінчилось минулої ночі, – ред.), Скібіцький відповів ствердно.

“Так, звичайно, очікуємо. Ми добре знаємо, які у них “перемир’я”, так було і в 2014 році. Вони нічого не значать. Це просто пропаганда. Путін лише намагається перевірити реакцію українців і міжнародної спільноти. І вони готують нові бомбардування, у нас є інформація про це. Ми не виключаємо, що це станеться по закінченню різдвяних святкувань”, – зазначив Скібіцький.

Представник ГУР МОУ зазначив, що Росія  чекає, поки в Україні вдарять морози, і тоді спробує вдарити по нашій енергетичній інфраструктурі.

“Очікується, що сьогодні та завтра температура повітря буде знижуватися. А вони [росіяни, – ред.] намагаються залишити без світла населення всієї України особливо в ці моменти, коли холодніше”, – пояснив Скібіцький.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.