Коли закінчиться війна в Україні – новий прогноз від Арестовича

Коли закінчиться війна в Україні – новий прогноз від Арестовича

Коли скінчиться війна в Україні / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Олексій Арестович, радник керівника Офісу президента, вважає, що повномасштабна війна між Росією та Україною триватиме не довше, ніж до наступного літа. Під час свого інтерв’ю чиновник зазначив, що він упевнений, що війна не триватиме кілька років, адже навіть у Росії колись закінчаться дурні і воюватиме просто не буде кому.

Про це повідомляє Feygin Live.

Насамперед Арестович хоче побачити протягом наступних чотирьох місяців те, як російська армія зможе виконати план, наданий найвищим політичним керівництвом. У ньому йдеться про те, що щомісяця має постачатись по 10 батальйонно-тактичних груп. Радник глави Офісу президента сумнівається в тому, що вдасться виконати встановлену мету. Навіть якщо зважати на ті зусилля, які російська армія прикладає поруч із Сєвєродонецьком. Там зовсім небагато солдатів, максимум рота або взвод. Батальйонами давно перестали ходити.

Сьогодні чітко помітно, що виникає безліч невеликих локальних боїв. При цьому основною метою залишається вихід на кордони Луганської області. Окупанти сподіваються, що незабаром зможуть встановити повний контроль над регіоном. Все, що відбувається, вказує на те, що Росія заплатила дуже високу ціну, і на найближчі кілька місяців вони мають зовсім не райдужні перспективи.

Російська армія розпадається і стає слабкою. У багатьох підрозділах є до 30% відмовників. Було зафіксовано випадки, що цілі підрозділи відмовлялися виконувати поставлені завдання. Арестович підкреслив, що є величезна кількість повторних відмов, що є зовсім несприятливим показником.

Звернути увагу варто на те, що до 50% наявного озброєння – старе, що є ще однією серйозною проблемою РФ. Також він додав, що коли ЗСУ зможуть досягти помітного успіху та взяти Херсон, то окупанти почнуть замислюватися про те, чому загинуло так багато російських військових, якщо Україна почала повертати свої втрачені позиції.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.