КНДР пропонує Кремлю 100 тисяч “добровольців” для війни в Україні – ЗМІ

КНДР пропонує Кремлю 100 тисяч “добровольців” для війни в Україні – ЗМІ

Армія КНДР на параді в Пхеньяні / фото bbc.com

У той час, як більшість цивілізованого світу надає небувалу підтримку Україні після віроломного нападу РФ, у самій країні-агресорці шукають хоч якихось союзників. І якщо сусідня Білорусь добровільно-примусово надає свою територію, такі країни-терористи як Іран і КНДР самі пропонують допомогу. Іран постачає безпілотники Шахід (49 із обіцяних 300 уже на фронті), а Північна Корея пообіцяла «живу силу». Таку інформацію оприлюднило солідне американське видання New York Post з посиланням на російське ТБ.

Новину озвучив військовий експерт Ігор Коротченко в одному із пропагандистських ТВ-шоу на Першому каналі. Він заявив, що керівництво КНДР в особі Кім Чен Ина за своєю ініціативою запропонувало Володимиру Путіну військову допомогу, зокрема до 100 тисяч солдатів з молодшим офіцерським складом для участі в боях на українській території. Коротченко заявив в ефірі:

«Є повідомлення про те, що 100 тисяч північнокорейських добровольців готові приїхати та взяти участь у конфлікті. Вони мають багатий досвід контрбатарейної війни»

Ця звістка дуже надихнула рашистських пропагандистів на тлі гнітючих для них звісток про нові і нові розбиті в пух і прах бази, склади боєкомплектів, командних пунктів, техніки та інфраструктурних об’єктів за допомогою РСЗВ HIMARS.

Коротченко додав:

«Якщо Північна Корея висловить бажання виконати свій міжнародний обов’язок боротьби з українським фашизмом, ми маємо дозволити їм»

Наскільки ці слова відповідають дійсності, поки що невідомо, немає підтверджень ні від Міноборони РФ, ні з боку КНДР. Але в ТГ-каналах рашистів відразу ж почали жваво обговорювати новину.

Дехто навіть розкотив губу на більше — якщо дають солдатів, то нехай дадуть і артилерію, яка в Північній Кореї має клас набагато вищий, ніж російська. Терорист Ігор Гіркін (який Стрєлков) пояснив, що КНДР вже давно цілком собі «артилерійська держава», причому по цій лінії одна з найсильніших у світі. 170-мм самохідки північнокорейського виробництва закуповують багато країн на Близькому Сході та в Африці. Вони мають далекобійність від 40 до 70 км і не поступаються найкращим американським та європейським зразкам. За його словами, така зброя допомогла б протистояти тому озброєнню, яке вже має ЗСУ. Гіркін вважає, якщо Китай дасть добро на співпрацю КНДР з Росією, «військово-технічні поставки з Північної Кореї матимуть місце, як за гроші, так і в дар».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.