Керамічні обігрівачі Теплокерамік

Керамічні обігрівачі Теплокерамік

Українські виробники кліматичного обладнання намагаються не відставати від сучасних тенденцій та йти в ногу з часом. Завдяки цьому багато хто з них вже не один рік випускає інноваційні керамічні тепло-хвильові обігрівачі. Одним із лідерів українського ринку у цьому напрямі є Теплокерамік. Даний виробник випускає керамічні обігрівачі різних цінових сегментів з усілякими додатковими опціями, серед яких український споживач знайде відповідну для себе модель.

Не варто чекати доки холодна зима і незадовільна якість опалення почнуть викликати дискомфорт. Тому краще відразу придбати обладнання, яке не дасть Вам замерзнути, незалежно від наявності тепла в батареях. Покупці у відгуках до кліматичної техніки рекомендують звернути увагу на тепло-хвильові обігрівачі Теплокерамік, що активно набирають популярність в Україні. Забудьте про конвектори та масляні обігрівачі, які сушать повітря, піднімають пил і не відрізняються високою безпекою, через що їх не рекомендується залишати включеними у свою відсутність. Керамічні обігрівачі Теплокерамік – це продукти нового покоління, позбавлені недоліків застарілих аналогів. Вони забезпечать Ваш будинок теплом та затишком без серйозних витрат на електроенергію та шкоди здоров’ю.

При виборі обігрівача зверніть увагу на терморегулятор. Рекомендуємо купити даний пристрій у разі його відсутності в моделі, що Вас цікавить. Це дозволить нагрівати приміщення лише до необхідної температури, уникаючи надмірної витрати електроенергії. У нас в асортименті доступні різні терморегулятори, до яких можна підключити одразу кілька керамічних обігрівачів для клімат-контролю у всьому будинку чи квартирі.

Основні характеристики та особливості обігрівачів Теплокерамік

  • Висока ефективність опалення за менших витрат електроенергії;
  • Здорова атмосфера в будинку, тому що обігрівач не спалює кисень і не піднімає пил;
  • Висока безпека: нагрівальний елемент повністю ізольований корпусом із металу та кераміки з класом захисту IP57;
  • Ресурс тепло-хвильових обігрівачів Теплокерамік сягає 30 років;
  • Доступна ціна;
  • Легкий монтаж.
Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.