Кава з молоком — шкода чи користь

Кава з молоком — шкода чи користь

Кава з молоком / фото: freepik.com

Любите каву з молоком? Відмінний вибір! Це дуже корисно для здоров’я. Капучіно, латте, раф кава, кава з вершками, — все це не тільки неймовірно смачно, але і дуже корисно. 

Про це повідомляють Новини Планети.

Молоко корисне тому, що може частково нейтралізувати дію кофеїну. Це величезний плюс для тих, хто любить пити дуже багато кави в день. 

Також кава з молоком менш шкідлива для людей з високим тиском. Є спеціальні дослідження, які доводять той факт, що молоко зменшує кількість кофеїну у напої. 

Але є й інші дослідження, які вказують на те, що таке поєднання продуктів не найсприятливішим чином впливає на наш організм.

Такий мікс впливає на роботу нирок і шлунка. Якщо зловживати капучино, на обличчі можуть з’явитися запалення. Але не думайте, що для того, щоб уникнути цих наслідків, потрібно повністю відмовитися від напою. Досить звести його кількості до мінімуму. 

Кава з молоком шкодить печінці. Все тому що в напої дуже багато молочних жирів. Також лікарі не рекомендують пити капучино, латте людям з:

  • гастритом;
  • виразкою;
  • холіцеститом;
  • гастродеоденітом та ін.

Дієтологи теж проти кави з молоком. Справа в тому, що вона сприяє набору зайвих кг. Люди ніколи не рахують калорії в каві і з’їденому десерті разом з нею. Але ж тільки в одній середній порції латте 180-250 ккал. Додайте до цього ще шматочок тортика або іншу порцію десерту, і отримаєте пристойний набір калорій. 

Якщо хочете пити каву, яка не буде шкодити, скористайтеся парочкою простих порад. По-перше, краще замінити молоко якісними вершками. 

Замість знежиреного молока корисніше використовувати мигдальне, молоко кеш‘ю. (рослинні жири корисні і смачні). По-друге, контролюйте кількість випитого напою на добу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.