Канцлер Німеччини пояснив, чому він постійно дзвонить Путіну

Канцлер Німеччини пояснив, чому він постійно дзвонить Путіну

Олаф Шольц / фото: 1NEWS.COM.UA

Олаф Шольц регулярно телефонує президенту Російської Федерації Володимиру Путіну. Подібну поведінку німецький канцлер пояснив тим, що він переслідує лише одну мету. Він нібито намагається достукатися до глави країни-агресора, щоб той зрозумів, що та війна, яку він розв’язав проти України, не дасть жодного результату.

Про це повідомляє Zeit.

Лідер Німеччини наголошує на тому, що його телефонні розмови з російським диктатором насправді відіграють дуже важливу роль. Використовувана стратегія Путіна та захоплення українських територій не спрацює, тому варто негайно припинити війну. При цьому особлива увага була приділена тому, що міжнародне співтовариство зробить усе можливе, щоб не сталося перемоги Росії над Україною. У зв’язку з цим жодна країна у світі за жодних умов не збирається приймати «примусовий світ».

Раніше вже йшлося про те, що за останні кілька тижнів у бік Олафа Шольца регулярно надходила критика через те, що він не припинив спілкування з російським президентом Володимиром Путіним, хоча другий уже вчинив величезну кількість військових злочинів на території України. Прем’єр Естонії Кая Каллас прямим текстом кілька днів тому сказала Олафу Шольцу, що немає сенсу продовжувати спілкуватися з главою Кремля і це не принесе жодного позитивного результату.

Даля Грибаускайте, колишня президент Литви, на весь світ почала критикувати поведінку німецького канцлера. Також вона наголосила і на деяких інших президентах західних держав, які регулярно дзвонять терористу. На міжнародній арені звучала критика і у бік Еммануеля Макрона, президента Франції, який заявив, що не варто “принижувати” Російську Федерацію.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.