Іран не дасть Путіну безпілотників: військовий експерт назвав причину

Іран не дасть Путіну безпілотників: військовий експерт назвав причину

Путін вирушив до Ірану, щоб просити безпілотники / фото: росЗМІ

Відразу після того, як почалося повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну, Іран говорив про те, що не допомагатиме країні-агресору з озброєнням. Коли Путін почав розуміти, що зброя закінчується, то вирішив особисто поїхати до Ірану, щоб випросити бодай мінімальну допомогу. Військовий експерт Ігаль Левін вважає, що шанси на те, що Іран піде на поступки Росії, є зовсім мінімальними.

Про це повідомляє 24 канал.

Якщо влада Ірану погодиться допомогти РФ, то в такому разі допомога буде мінімальною і при цьому її якість не буде високою. Також немає жодної можливості надати достатню кількість озброєння для того, щоб Росія змогла з її допомогою продовжувати активні бойові дії.

Я взагалі спершу здивувався, що Росія хоче отримати в Ірану якісь безпілотники. Однак технології Ірану більш сучасних зразків – вкрадені або взяті з “зворотної розробки”, – пояснив єксперт.

Якщо говорити більш простою мовою, то іранці збивали американські дрони, а потім запускали їхнє виробництво і повністю повторювали пристрої. Варто зазначити, що на країну вже давно були накладені санкції. Тому вони не можуть виробляти потрібні обсяги зброї справді гарної якості. Також не варто забувати про відносини між Іраном та Ізраїлем, то навряд чи «зайву» зброю буде передано Росії.

Білий дім має інформацію про те, що Іран може поставити Росії ударні безпілотники. Крім того, там навіть готуються навчити російські війська використовувати їх вже у липні 2022 року. Насер Канаані, міністр закордонних справ Ірану, зробив заяву щодо того, що жодних постачань озброєння та безпілотників Росії не буде. Він додав, що влада намагається уникнути будь-яких дій, які можуть нашкодити Україні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.