Про портал

Щодня у світі відбувається величезна кількість подій, які не можна залишити без уваги. Деякі з них можуть впливати лише на долі окремих людей, інші ж відіграють важливу роль для всього людства. Щоб завжди бути в курсі останніх подій, був створений портал новин “Новини Планети”.

Сайт було засновано наприкінці 2013 року. Весь цей час, майже 10 років професійні журналісти працюють для того, щоб читачі першими могли дізнатись про важливі події та різноманітні ситуації, що можуть змінити долю всього світу. На сайті можна знайти тільки найсвіжіші та найцікавіші новини про те, що відбувається в різних країнах.

Новинний портал “Новини Планети” має зручну структуру, щоб користувач міг легко та швидко відшукати саме той розділ новин, який його цікавить. Ми подбали, щоб під час читання вас не відволікала набридлива реклама та сторонні вікна.

Ми робимо все можливе, щоб нічого не проґавити та надати читачам нашого порталу новин тільки достовірну та перевірену інформацію, яка підтверджується фактами, а не чутками. Ми не належимо до «жовтої преси» і не займаємося дезінформацією народу. Наш сайт – це прекрасна нагода для вас завжди першими дізнаватись про актуальні новини та бути впевненими у їх правдивості.

Денис Коротинський

Головний редактор новин

З 2013 року працює на сайті “Новини Планети” головним редактором. Завжди в курсі всіх подій, що відбуваються на нашій планеті та за її межами. Любить доносити до людей лише правду. Досвід роботи у журналістиці 8 років.

Ольга Коротинська

Редактор новин

Освіта – закінчила Національний Технічний Університет “Харківський політехнічний інститут”. Спеціальність “Метрологія та вимірювальна техніка” (2009). Досвід роботи у журналістиці 5 років. Працює на сайті “Новини Планети” з 2016 року.

Ольга Ваценко

Редактор новин

Освіта – закінчила факультет історії Педагогічного університету ім. Г. Сковороди (2016). Досвід роботи у журналістиці – 7 років. Працює на сайті “Новини Планети” з 2018 року.

Дарія Осипова

Редактор новин

Освіта – магістр Факультет Економіки та Бізнесу за спеціальністю Маркетинг (2012). Досвід роботи у журналістиці 5 років. Працює на сайті “Новини Планети” з 2020 року.

Ксенія Булигіна

Редактор новин

Освіта – магістр історії, закінчила Запорізький Національний Університет (2015). Досвід в журналістиці – 2 роки. Займається висвітленням новин для сайту “Новини Планети” з 2022 року.

Янковський Олександр

Редактор новин

Освіта- факультет іноземної філології педагогічного університету ім. М. Драгоманова, працює з іноземними джерелами у різних сферах. Займається висвітленням новин для сайту “Новини Планети” з 2022 року.

Макєєва Марина

Журналіст

Працює в журналістиці вже більше 10 років. Обожнює писати та бути в курсі подій. Довгий час працювала на різних посадах в редакціях в регіональних та всеукраїнських ЗМІ. Любить розбиратися у різних питаннях економіки, комунального господарства, медицини.

Адреса редакції

Харків, вул. Наталії Ужвій, будинок 110.

Пошта редакції

planetanovosti.com@ukr.net