Ін’єкційна косметологія — топові процедури

Ін’єкційна косметологія — топові процедури

Ін’єкційна косметологія — це швидкий та ефективний спосіб підкреслити свою вроду за допомогою уколів краси. За допомогою ін’єкцій можна візуально стати молодшим на 5-10 років, прибрати мішки під очима, приховати асиметрію. Тому, якщо вас цікавить контурна пластика губ у Львові, чи біоревіталізація, чи щось подібне, можна звернутись в IDERMIC.

Поговоримо про контурну пластику губ, адже це топова процедура, яку обожнюють українки будь-якого віку. Завдяки ін’єкціям можна вирішити масу естетичних недоліків:

  • додати об’єму тонким губам (губи-ниточки);
  • вирівняти асиметрію, зробити граний контур;
  • зволожити губки, зробити їх пухкими;
  • приховати вікові зміни.

Сьогодні в IDERMIC працюють справжні чарівники. Вони володіють сучасними техніками, а це значить, що до кожної клієнтки гарантують індивідуальний підхід. Залежно від запиту пані, косметолог обирає ту техніку, що необхідна та виконує контурну пластику губ. До того ж є філери різної щільності. Тому тут ще й індивідуально препарат підберуть: для зволоження легку гіалуронку, для додання об’єму біль щільний матеріал. Кожного разу тут отримують бездоганний ефект!

Процедури, які потрібно робити взимку

Взимку обличчя потребує більшого зволоження та особливого догляду. Низькі температури, сніг, дощ, вітер — все це робить дерму слабкою. Їй потрібне зволоження, живлення, захист. Косметолог підбере курс процедур, які допоможуть зберегти вроду та молодість. Пілінг, маска, чистка, ін’єкційні та апаратні методики подарують шкірі здоровий сяючий вигляд! Взимку потрібно робити такі процедури, як:

  • пілінги;
  • лікування прищів та акне;
  • лазерне омолодження;
  • боротьба з пігментацією;
  • лазерне шліфування;
  • ін’єкції (ботулінотерапія, біеоревіталізація, контурна пластика губ та інші).

Зима також найкращий час для боротьби із небажаним волоссям. Якщо зараз розпочати курс процедур, то влітку можна забути про гоління. В IDERMIC можна зробити лазерну епіляцію будь-якої зони тіла та обличчя.

У зимовий період шкіра має мінімум контакту із сонячним промінням. До того  люди менше пітніють. А це значить, що на дермі менше запалень через бактерії. Тому цей період є оптимальним для відновлення молодості та краси.

Безумовно, українки — найгарніші жінки у світі. Кваліфікований косметолог знає, як підкреслити природну вроду. Коли жінка у захваті від свого відображення у дзеркалі та ловить компліменти від друзів, близьких і колег, тоді вона розквітає, наче квітка. Саме такого ефекту можна осягти у IDERMIC.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.