Імплантація зубів у Києві

Останніми роками й навіть під час війни імплантація зубів у Києві лишається доволі популярною послугою. Адже на сьогодні це найкращий метод відновлення зубного ряду. Під час такої стоматологічної операції в кістку щелепи вживлюють титановий імплант, на який згодом надівають коронку. Раніше чимало українців були переконані, що така потребує значних витрат часу та коштів, але це помилкове судження. Зараз імплантація зубів значно виграє перед іншими способами протезування, тому що не тільки поновлює жувальну функцію, а й має приємний «побічний ефект» у вигляді гарної усмішки.
Як підготуватись до імплантації?
Після консультації та огляду ротової порожнини пацієнту призначають всі необхідні обстеження (загальний аналіз крові, панорамний знімок щелеп, комп’ютерну томографію тощо), якщо треба, направляють на консультацію до кардіолога, отоларинголога та інших спеціалістів.
При наявності хронічних захворювань в гострій формі або при виявленій початковій стадії діабету імплантацію зубів в Києві відкладають до моменту одужання. Якщо у пацієнта є венеричні захворювання, онкологія, ВІЛ, психічні розлади, бруксизм, то операція протипоказана.
Перед установкою імплантатів необхідно провести повну санацію ротової порожнини (прибирають зубний камінь, лікують карієс, пародонтит, змінюють непридатні коронки, реставрують ушкоджені зуби та ін).
Як проходить імплантація зубів у Києві?
Спеціалісти провідної столичної клініки імплантації зубів “Дент Лайн” відзначають, що до кожного пацієнта лікарі застосовують індивідуальний підхід. Фахівці розробляють персональний план дій на підставі показань та результатів КТ, рентгенівських знімків та інших досліджень. Діагностика показує щільність кісткової тканини. За цими показниками лікар визначає, яким способом будуть встановлюватись імпланти.
На встановлення штифта потрібно приблизно 40-50 хвилин. Операція проводиться під місцевою анестезією, пацієнт все чує і бачить, але не відчуває ніякого болю. Загальний наркоз застосовують тоді, коли:
- у пацієнта спостерігається непереносимість місцевої анестезії;
- необхідно встановити декілька імплантів;
- пацієнт панічно боїться хірургічного втручання;
- у лікаря немає можливості провести нормально операцію через те, що у пацієнта сильно підвищений блювотний рефлекс від дотиків інструментів;
- є потреба в пересадці кісткової тканини.
Зубний імплант зазвичай приживається протягом 2-6 місяців. Після цього лікар встановлює формувач для утворення правильних країв ясен та абатмент, на який згодом встановлюють коронку.
Що робити після встановлення импланта?
Після імплантації зубів лікар визначає час перебування пацієнта в клініці, спостерігає за його станом, дає поради на період реабілітації. Правильно проведена операція дає можливість вже на другий день вийти на роботу, вживати улюблену їжу.
Рекомендації після імплантації зубів в Києві:
- дрібнити тверді продукти;
- виключити вживання занадто гарячої чи холодної їжі;
- в період реабілітації не відвідувати лазню, солярій, басейн, уникати надмірних фізичних навантажень;
- робити правильну гігієну ротової порожнини з засобами, які запропонує лікар.
Якщо після операції піднялася висока температура тіла або з’явилися нестерпні больові відчуття, слід негайно звернутися до лікаря.
Джерело: офіційний сайт клініки імплантації зубів у Києві www.dentline.com.ua
Ліпосакція для корекції фігури – новий тренд 2023 року?