Ідуть переговори про обмін полонених у форматі всіх на всіх, – Буданов

Ідуть переговори про обмін полонених у форматі всіх на всіх, – Буданов

Обмін полоненими / фото: DW

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов на зустрічі з родичами полонених заявив, що Україна веде переговори для обміну всіх військових.

Про це повідомляє Координаційний штаб.

Переговори щодо обміну військовополонених у форматі всіх на всіх продовжуються. Також, за словами Буданова, ведеться робота над окремими обмінами, такими як недавній обмін 215 військових, серед яких були і захисники Азовсталі.

Дмитро Усов, секретар Координаційного штабу, також зазначив, що багато деталей переговорів поки що не розкривають. Про них стане відомо після того, як Україні вдасться повернути всіх.

Обмін військовополонених – досить непросте завдання, проте обмін, який вдалося провести 21 вересня, відкриває для України нові можливості. Держава готова забезпечити воїнів, яких вдасться повернути з полону, всім необхідним. Це стосується як речей першої необхідності, так і відновлення та реабілітації.

Також на зустрічі з сім’ями військовополонених йшлося про повернення медиків, музикантів оркестру морської піхоти, а також військових, які опинилися у полоні в 2014-2016 роках.

Крім цього, Координаційним штабом ведеться робота над створенням особистих карток військових, завдяки яким родичі зможуть відстежувати їх статус.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.