ГУР Міноборони розповіло, чому Путін все ще живий

ГУР Міноборони розповіло, чому Путін все ще живий

Путін / фото: 24 канал

Очільник Кремля досі живий, бо його лікують кращі лікарі світу. В іншому випадку, президент Росії помер би раніше і війна могла б закінчитися.

Таку думку висловив Вадим Скібіцький в інтерв’ю Delfi.

Спілкуючись із представником української розвідки, журналіст зазначив, що раніше спілкувався з Миколою Маломужем, який керував Службою зовнішньої розвідки з 2005 по 2010 роки. За його словами, вже в ті часи було відомо, що Володимир Путін серйозно хворий. Зважаючи на те, що останнім часом багато спекуляцій про те, що кремлівський диктатор скоро помре, журналіст попросив представника ГУР підтвердити, чи дійсно це так.

За словами Скібіцького, президент Росії Володимир Путін все ще живий, оскільки  лікується у найкращих західних лікарів. 

“На жаль, Путіна лікують найкращі західні лікарі, тому він досі живе. Лікували б російські — все б закінчилося швидше”, – заявив військовий.

На думку Скібіцького, в Кремлі зараз посилюється розкол через низку військових невдач російської армії в Україні. Зокрема, про серйозний конфлікт, свідчать кадрові перестановки, на кшталт призначення Валерія Герасимова на посаду Командувача Об’єднаного угруповання військ на війні в Україні.

За словами топофіцера, це може свідчити про те, що в Кремлі “назрівають якісь події”.

“Призначення Герасимова ще раз свідчить про те, що всередині російського керівництва є великі розбіжності. Роль Пригожина намагаються знизити, а самого Пригожина прибрати, тому що він почав набирати вплив, і за ним стоять його люди. Розбірки почнуться рано чи пізно, адже хтось винен у тій ситуації, в якій опинилася РФ?” — підсумував Скібіцький в інтерв’ю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.