Гуменюк розповіла, що чекає на десант РФ у разі висадки на Одещині

Гуменюк розповіла, що чекає на десант РФ у разі висадки на Одещині

Військовий корабель / фото: Радіо Свобода

Тема нового наступу росіян дедалі частіше обговорюється в ЗМІ. Окрім східного напрямку в зоні ризику і південь України, а саме Одещина. Втім, висадка російського десанту на Чорноморському узбережжі розглядається як малоймовірна.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомила Наталія Гуменюк.

За її словами у Росії все ще є думки спробувати висадити десантні групи на південних напрямках, втім ЗСУ підготувалося до цих спроб. 

«Ми, об’єктивно, дуже суттєво впливаємо на плани РФ. Зокрема, Чорноморське узбережжя дуже ретельно підготовлено до протидії десантній операції. Та взагалі розгляд наближення десантних кораблів наразі неможливий, оскільки протягом тривалого часу, усвідомлюючи потужність нашої зброї, якою може бути уражено корабельне угруповання, воно не наближається ближче ніж на 150-200 км», — розповіла Гуменюк.

Під час ефіру речниця зазначила, що ЗСУ на півдні продовжують «точними ударами знищувати склади ворога, а також місця дислокації окупаційних військ».

«Ворог потребує місць дислокацій і опори як плацдарму, вони будуть вишукувати таку позицію. Про це свідчить і маневрування підрозділами по всьому лівобережжю, де вони намагаються облаштувати собі більш-менш стійкі позиції. Але постійна наша вогнева робота, наш вогневий контроль, який їм дошкуляє, не дає їм такої можливості», – повідомила Гуменюк.

За інформацією речника Одеської ОВА Сергія Братчука, яку він опублікував 28 січня у Телеграмі, на сьогодні у Чорному морі Російська Федерація тримає 16 ворожих кораблів, серед них – три ракетоносії з 20 “Калібрами” на борту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.