Гуменюк пояснила, навіщо окупантам траншеї в Криму

Гуменюк пояснила, навіщо окупантам траншеї в Криму

Траншеї в Криму / фото: 24 канал

На півночі кримського півострова російські солдати активно риють траншеї. Це пов’язують із зростанням у окупантів панічних настроїв і відсутністю глибокого та безпечного тилу.

Таку думку висловила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі 24 каналу.

За її словами, українські сили впевнено тиснуть на ворога на всіх ділянках фронту. Це позначається на загальному настрої у росіян – зростає паніка та страх. Окупанти дедалі більше розуміють, що їм ніде сховатися від ударів ЗСУ. Однак це не заважає їм готуватися до контрнаступу ЗСУ та активно рити систему траншей у районі, що південніше Армянська.

“Окупанти облаштовують собі суттєві рубежі оборони глибше у напрямку Криму. Напевно, саме тому їм піддуває з півострова. Не так там все спокійно. Ми просто зайвий раз нагадали, що Крим – це Україна. Ми боремось за кожен клаптик нашої землі”, – заявила речниця ОК “Південь”.

Гуменюк наголошує, що в окупантів вже немає глибокого тилу. Відтак, їм дуже важко знайти місце, де вони могли б почуватися безпечно. Керуючись страхом за власне життя окупанти почали активно укріплювати адміністративну межу Криму. Протягом останнього місяця, за словами речниці, росіяни вирили траншеї, які розташовані буквально за 10 кілометрів від Херсонської області. 

“Часом мені здається, що росіяни почали шукати той самий глибокий тил, куди хотіли б сховатися. Тому й риють поглибше, – сказала речниця ОК “Південь”.

Гуменюк нагадала, що зараз ЗСУ ведуть активну вогневу роботу без прив’язки до лінії фронту, адже головне завдання українських захисників полягає у тому, аби виснажувати ворога, нищити його запаси та не давати спокою у тилу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.