Громадян КНДР можуть відправити на відновлення “ЛДНР” – посол РФ

Громадян КНДР можуть відправити на відновлення “ЛДНР” – посол РФ

Кім Чен Ин / фото: Слово і Діло

Корейська Народно-Демократична Республіка нібито зібралася допомагати Російській Федерації у відновленні всіх тих руйнувань, які залишили окупанти після себе на території Луганської та Донецької областей. Така заява була зроблена послом РФ у КНДР Олександром Мацегорою.

Про це повідомляють “Ізвестія”.

Посол Росії почав говорити, що Північна Корея зібралася надіслати в «ЛДНР» своїх будівельників для того, щоб почати відбудовувати зруйновані будівлі.

«Вони дуже допоможуть у відновленні тих соціальних, промислових та інфраструктурних об’єктів, які були зруйновані під час військових дій на території Луганської, Донецької областей», – каже Мацегора.

Якщо проаналізувати слова посла РФ у Північній Кореї, то він мало не прямим текстом назвав окуповані підприємства, а також соціальну інфраструктуру двох українських областей власністю Росії. Також він зазначив, що на сьогоднішній день КНДР вже нібито почала використовувати те обладнання, яке було випущено компаніями, розташованими на території окупованого Донбасу.

«Партнери з Північної Кореї досить сильно зацікавлені тими агрегатами і деталями, що виробляються на території ЛДНР. Вони потрібні їм для того, щоби оновити власну виробничу базу», – зазначає Мацегора.

На сьогоднішній день МЗС України ніяк не стало реагувати на заяву зроблену російським послом у Північній Кореї. Звернути увагу варто на те, що про КНДР говорили нещодавно – 14 липня. Володимир Зеленський, президент України, сказав про те, що немає потреби реагувати на позицію Пхеньяна, який підтримує незалежність «ЛДНР».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.