Генерал ЗСУ розповів про те, що відбувається у Бахмуті

Генерал ЗСУ розповів про те, що відбувається у Бахмуті

Сирський / фото: 2day.kh.ua

Бої на Бахмутському напрямку мають жорсткий характер з обох боків. Тепер терористи перейшли до так званої “сирійської” тактики випаленої землі і знищують будівлі та позиції авіаційними та артилерійськими ударами.

Про це повідомляє Military Media Center.

У неділю, 9 квітня командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав найгарячіші ділянки фронту на Бахмутському напрямку. 

Там він заслухав командирів військових частин та угруповань щодо ходу оборони та проблемних питань, які потребують негайного вирішення. На місці генерал-полковник прийняв оперативні рішення та поставив задачі. 

За словами військового, бої мають жорсткий характер з обох боків. Ситуація на Бахмутському напрямку залишається складною, але контрольованою.

“Ворог перейшов до так званої “сирійської” тактики випаленої землі. Знищує будівлі та позиції ударами авіації  і вогнем артилерії. Оборона Бахмута триває”, – повідомив Олександр Сирський.

Під час поїздки Сирський зустрівся з особовим складом бригад Сухопутних військ, десантно-штурмових військ, територіальної оборони та відзначив найкращих бійців нагородами, цінними подарунками та грошовими преміями.

“Наші мужні воїни своїми діями виснажили вагнерівців, тому ворог змушений зараз залучати до боїв за Бахмут спецпризначенців та десантно-штурмові підрозділи”, – наголосив Сирський.

За словами речник Східного угруповання збройних сил України Сергія Череватого, Україна контролює ситуацію в Бахмуті, яка залишається “складною” на тлі чисельної переваги російських військ. Про це він заявив у суботу, 8 квітня.

Ситуація є складною, ЗС РФ концентрують максимальні зусилля для захоплення Бахмута, зазначив він. 

“Усі рішення приймаються, щоб не дозволити російським військовим прорвати нашу оборону, завдати їм максимальної шкоди і зберегти особовий склад”, – додав Череватий.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.