Генерал ЗСУ розповів про обстановку у Бахмуті

Генерал ЗСУ розповів про обстановку у Бахмуті

Сирський у Бахмуті / фото: Facebook

Понад півроку ворожі війська не можуть захопити невеличке містечко у Донецькій області. Українські захисники дають гідну відсіч загарбникам і не дають їм змоги просуватися вперед.

Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє прес-служба відомства.

У відомстві наголошують, що зараз командувач перебуває на найгарячіших ділянках східного фронту разом зі своїми підрозділами. Саме там українські військові дають гідну відсіч російським окупантам та продовжують утримувати місто Бахмут.

“Сили і ресурси, які залучені для оборони міста Бахмут Донецької області, не дають російським окупантам реалізувати свій задум та змушують їх відмовитись від просування вперед”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Генерал-полковник зауважує, що наразі необхідно виграти час для накопичування резервів та початку весняного контрнаступу, який вже не за горами.

За словами Сирського, справжні герої зараз – це захисники, які на своїх плечах тримають східний фронт, та не шкодуючи ані себе, ані ворогів, завдають йому максимальних втрат. 

“Це ще раз доводить дуже важливу роль Бахмута у загальній системі оборони нашого угруповання. Тисячі ворогів, які загинули під час штурму міста, – тому яскраве підтвердження. Пишаюся мужністю та героїзмом наших воїнів, які своєю стійкістю зривають плани агресора”, – зазначив командувач Сухопутних військ.

У відомстві зазначають, що Сирський постійно тримає на контролі оперативну обстановку на фронті та вживає необхідних заходів щодо утримання Бахмуту під українським контролем.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.