Генерал США розповів, коли ЗСУ можуть перейти до контрнаступу

Генерал США розповів, коли ЗСУ можуть перейти до контрнаступу

Марк Міллі / фото: Інтерфакс

Зима та морози трохи зменшили активність бойових дій. Проте невдовзі погодні умови стануть сприятливими для поновлення наступу ЗСУ та продовження деокупації українських територій.

Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

За словами генерала, російська війна з Україною триває вже десять місяців, і за цей час Путін зазнав поразок по всім напрямкам. 

Незважаючи на те, що загарбники весь цей час намагаються зламати українських військових, ЗСУ демонструють успішність контратак і поступово звільняють окуповані Росією території, стверджує Міллі.

Військовий нагадав, як українці успішно відбили атаку на Київ, вистояли у боях і відтіснили ворожі війська у східній частині країни. За його словами, українські сили здійснили контратаку в Харкові, яка відкинула росіян від другого за величиною міста країни, а далі ЗСУ відтіснили окупантів із стратегічного міста Херсона.

Але Росія все ще окуповує значну частину української території, і “попереду ще багато бойових дій”, – сказав Міллі й додав, що прямо зараз ситуація на лінії фронту стабілізується, і з настанням зими все трохи сповільниться через мороз.

“Тоді з’явиться потенційна можливість для наступальних дій для обох сторін через погоду та рельєф місцевості. Тож ми побачимо, що з цим станеться”, — сказав Марк Міллі.

Генерал не оминув увагою і активізацію російського терору щодо мирного населення України, маючи на увазі масштабні ракетні обстріли критичної інфраструктури. Втім, на думку військового, це не впливає на ситуацію на фронті і не зламає волю українського народу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.