Генерал розповів, що буде з Росією після поразки у боях за Бахмут

Генерал розповів, що буде з Росією після поразки у боях за Бахмут

Бої за Бахмут / фото: rbc.ua

Важливість битви за Бахмут потрібно сприймати по-різному з точки зору українських воїнів та російських окупантів. Для українців відступ з Бахмута не змінить хід війни, водночас для росіян втрата цього міста стане катастрофічною поразкою.

Таку думку висловив польський генерал Станіслав Козей в ефірі Polsat.

На думку Козея, українці та росіяни по різному сприймають важливість битви за Бахмут. Це означає, що у разі контрольованого відступу Збройних сил України з Бахмуту з Україною “нічого поганого не станеться”, водночас для російської армії поразка у боях за це місто на Донеччині стане катастрофою. 

“Українці ставляться до Бахмута як до місця, де вони можуть завдати росіянам величезних втрат. І поки вони можуть завдавати цих втрат, поки росіяни хвилями атакують Бахмут, а українці захищаються і можуть розстрілювати ці наступаючі російські хвилі, то з військової точки зору є сенс захищати цей Бахмут. Україна не дивиться на Бахмут так політично, пропагандистськи і навіть стратегічно, тому що це місце не має якогось величезного стратегічного значення, в тому сенсі, що (якщо) вони втратять Бахмут, – пояснює Станіслав Козей.

На переконання генерала, втрата Бахмута для Росії стане катастрофою та поразкою, адже для них це місто стало певним символом, “який тривалий час піариться”.

“З іншого боку, якщо вони його захоплять, то зможуть похвалитися, що ось ми завоювали важливе місце, ми перемагаємо”, – вважає Козей. 

Польський генерал підтримав рішення про продовження оборонної операції та подальше посилення позицій українських військових у Бахмуті на Донеччині, ухвалене Зеленським на засіданні ставки верховного головнокомандувача. За його словами, він довіряє рішенням команди українського президента Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.