Генерал оцінив можливу висадку десанту РФ з Чорного моря

Генерал оцінив можливу висадку десанту РФ з Чорного моря

Військовий корабель / фото: 5 канал

Від початку повномасштабної війни план із висадки десанту Росія так і не змогла втілити. На зараз будь-які спроби здійснення такої операції для росіян приречені на провал.

Про це повідомив командувач військ оперативного командування “Південь” генерал-майор Андрій Ковальчук.

За словами військового, наша країна не дала змоги окупантам висадитися на березі Чорного моря на початку війни і не дасть цього зробити зараз. Морська зона для українських збройних сил є повноцінним фронтом і буде використана для відсічі ворога.

Ковальчук розповів, що уздовж всього узбережжя Чорного моря нами створено протидесантну оборону і ситуація там постійно відслідковується. Тож якщо Росія вирішить здійснити висадки десанту в цій зоні, це буде для них актом самогубства. 

“Задум висадити свій десант росіяни з 24 лютого 2022 року так і не змогли реалізувати. Це було б для них самогубством. Ми тримаємо напоготові сили протидії та готові застосувати зброю, тому ворожі кораблі тримаються віддалено, поза зоною поразки. Також для них підготовлені заміновані підступи з моря”, — зазначив Ковальчук.

Генерал-майор зауважив, що від початку повномасштабного вторгнення РФ від Одеської до Миколаївської області було облаштовано протидесантну оборону. За його словами, Україна готова протидіяти будь-яким спробам ворога висадитися з моря аби не дати йому шансу реалізувати свої загарбницькі плани.

“Сили оборони півдня не дозволили російським загарбникам висадитися на початку вторгнення, не дамо їм цього зробити і тепер”, – заявив Ковальчук.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.