Ганна Маляр розповіла про певні успіхи ЗСУ у Бахмуті

Ганна Маляр розповіла про певні успіхи ЗСУ у Бахмуті

Гнна Маляр / фото: ТСН

На Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої. Оборонна цього міста має надважливе стратегічне значення для стримування ворога. 

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Маляр спростувала інформаційні вкиди з боку Кремля про те, що оборона Бахмута нібито не має сенсу і вкотре наголосила на важливості захисту цього міста.

“Там знищується велика кількість ворожої техніки. Тобто ми зменшуємо ресурс ворога. На сьогодні особовий склад ворога та його певні наступальні можливості зменшується. Ворог змушений там концентрувати величезні свої зусилля. Тому дуже важливо, коли ми починаємо аналізувати і щось там висловлювати з приводу того, треба чи не треба, стратегічне чи не стратегічне – в цій ситуації треба довіряти рішенням військових”, – наголосила заступниця міністра оборони України.

Також вона розповіла про певні успіхи українських захисників на півночі Бахмута. За їх словами, ситуація на сьогодні має там позитивну динаміку.

“Власне, що таке динаміка бойових дій. Це коли певні незначні успіхи є у ворога. Але в тому числі є і певні незначні, іноді, от як сьогодні, значні були успіхи у збройних сил, які змогли дещо зробити на півночі міста. Є позитивна динаміка”, – зауважила Маляр і додала, що потрібно нормально сприймати ситуацію, коли йде рух обох сторін і не робити передчасно висновків.

За її словами, на сьогодні тривають бої і в районі Кремінної, і Білогорівки, і Спірного. Але Бахмут залишається епіцентром бойових дій, адже ворог намагається захопити місто з декількох напрямків і оточити його.

У вівторок, 14 березня, Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому розглядалась оборона на Бахмутському напрямку. Усі члени Ставки, розглянувши перебіг оборонної операції на Бахмутському напрямку, висловили спільну позицію щодо подальшого утримання й захисту міста Бахмута.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.