Хакери створили сайт, щоб діяти на нерви чиновникам РФ

Хакери створили сайт, щоб діяти на нерви чиновникам РФ

Хакери зібрали близько 5000 номерів різних чиновників РФ / фото: American Civil Liberties Union

Команда активістів із різних країн, які називають себе «Таємні сни Шахерезади», запустили спеціальний сайт, який дозволяє користувачам зателефонувати чиновникам РФ та послухати їх розмову, суперечку і вияснення відносин.

Про це повідомляє Wired.

Цей сервіс отримав дуже цікаву назву – “автоматизована зброя телефонного роздратування”. Для його запуску потрібно перейти на сайт WasteRussianTime.today і знайти кнопку, на якій зображена телефонна трубка. Далі все відбуватиметься навіть без участі у процесі користувача. У систему було завантажено перелік номерів телефонів чиновників РФ (їх вдалося отримати раніше). Потім випадково вибирається два абоненти, які дзвонять один одному. Користувач отримує можливість насолодитися розмовою. Два чиновники починають сильно дратуватися і намагаються зрозуміти, хто перший зателефонував і яку мету переслідував.

WasteRussianTime.today застосовує спеціальну технологію передачі даних VoIP в реальному часі. Всі номери телефонів набираються в автоматичному режимі. Відвідувач сайту є насправді лише слухачем. Варто відзначити, що брати участь у дзвінках немає можливості.

Після того, як 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення Російської Федерації до України, хакери з різних країн займаються атакою IT-систем РФ. Іноді їм вдавалося отримати доступ до важливої ​​інформації, яка одразу була оприлюднена. Спільноті «Таємні сни Шехеразади» вдалося зібрати понад 5 тисяч номерів телефонів, власниками яких є не лише чиновники, а й працівники ФСБ, військовослужбовці та інші важливі особи.

На сьогоднішній день сайт тимчасово не працює. Причиною цього є те, що одночасно ним намагалося скористатися дуже багато людей, що створило на обладнання дуже сильне навантаження. Незабаром, припускають хакери, ситуація зміниться і вони зможуть вирішити проблему перевантаження системи.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.