Генерал припустив, коли ЗСУ підуть в контрнаступ на Півдні

Генерал припустив, коли ЗСУ підуть в контрнаступ на Півдні

Коли ЗСУ підуть у контрнаступ на Півдні / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

ЗСУ продовжують витісняти ворога з території України та потихеньку звільняють Запорізьку та Херсонську області. У той же час у цих регіонах відсутній масштабний контрнаступ і на це є цілком логічна причина.

Про це повідомляє 24 канал.

Ігор Романенко, генерал-майор розповів про те, що на сьогоднішній день кожен кілометр пройдений ЗСУ на Півдні – це величезна праця. Українські військові чудово справляються з поставленими завданнями. Для того, щоб контрнаступ був масштабнішим, потрібне застосування не просто важкого, але ще й високоточного озброєння. З його допомогою рух уперед проходитиме швидше і з меншими втратами з нашого боку. Зараз подібну зброю ще тільки починають постачати.

На окремих ділянках, де зараз наступає ЗСУ, є одна досить цікава деталь. На інших ділянках фронту це значно підняло бойовий дух українців та помітно покращило ситуацію. Окупанти навіть змушені були перекинути туди частину своїх військ. За рахунок завдання точних ударів у Херсонській та Запорізькій областях, вдалося помітно покращити ситуацію, що склалася поруч із Ізюмом.

Водночас генерал-майор почав критикувати чиновників України, які надто багато говорять про втрати української армії, потреби ЗСУ. Через непотрібні балаканини військові не можуть повноцінно виконувати ті чи інші завдання, поставлені перед ними керівництвом. Наприклад, США, коли починаються бойові дії в тому чи іншому регіоні, одразу ж ввозять цілковиту цензуру. За рахунок цього вдається до мінімуму звести кількість фейків, що виникають.

Раніше Олексій Данилов, секретар РНБО, вже критикував тих, хто займався поширенням країною інформації щодо того, які величезні втрати мають ЗСУ по всій лінії фронту. Він вважає, що не треба говорити брехливі числа, адже це насправді не іграшка, а життя людей. У свою чергу Арахамія почав розповідати, що лише на Сході щодня гине та отримує серйозні поранення близько тисячі солдатів України. Незабаром Роман Костенко, народний депутат, спростував його слова та зазначив, що втрати в рази менші.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.