Футуролог вважає, що до 2030 року люди стануть безсмертними

Футуролог вважає, що до 2030 року люди стануть безсмертними

Коли люди стануть безсмертними / фото: IFLScience

Якщо прогнози Реймонда Курцвейла збудуться, то до 2030 року люди стануть безсмертними. Відомий футуролог і вчений-комп’ютерник з Америки впевнений в тому, що потрібно перечекати ще 7 років, щоб отримати можливість жити вічно. І це був би відмінний план на найближче семиріччя — вижити, щоб стати безсмертним, якби не реальна загроза Третьої світової війни.

Про це повідомляє IFLScience.

Курцвейл популярний своїми прогнозами, які вже збулися. Він передбачив те, що комп’ютер обіграє чемпіонів світу в шахи. Так і сталося. Чоловік навіть рік вказав вірний-1990. Також він перший спрогнозував появу портативних комп’ютерів в 2000 році. Бездротові технології, смартфони, бурхливе зростання інтернету, і ще багато всього іншого передбачив геніальний американець.

Між іншим, з 147 прогнозів футуролога 115 виявилися повністю правильними, ще 12 збулися, але з неточностями. Це дивно, але поки що тільки 3 його прогнози не збулися.

Зараз американець упевнений, що в 2029 році ШІ зможе пройти тест Тьюринга і за інтелектом зрівняється з людиною. Курцвейл припускає, що до 2045 року людство зможе помножити свій інтелект в мільярд разів і зіллється воєдино з ШІ.

Також футуролог каже, що в 2029 році вчені знайдуть спосіб продовжувати життя більш ніж на рік, і так буде щороку. У цьому будуть задіяні наноботи, майже як у тому фільмі з Джонні Деппом. А ще люди зможуть ділитися відео і фото не через гаджети, а прямо зі свого мозку пересилати файли іншим.

За словами вченого, людина в майбутньому буде смішнішою і сексуальнішою, ніж сьогодні. А ще в майбутньому ми будемо на багато краще висловлювати любовні почуття. Хто його знає, але може тоді і війни припиняться, а люди нарешті зможуть жити в мирі.

Але є в цьому і неприємна сторона. Уявляєте, якщо людський мозок дійсно зіллється зі штучним інтелектом і буде, немов комп’ютер, тоді найімовірніше людина буде працювати 24/7 без відпочинку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.