Фізик вважає, що на дні Тихого океану лежить інопланетний корабель

Фізик вважає, що на дні Тихого океану лежить інопланетний корабель

На дні Тихого океану лежить інопланетний корабель / ВВС

Фізик з Гарвардського університету Аві Леб вважає, що на дні Тихого океану знаходиться корабель інопланетян, який зазнав аварії. Він збирається провести місію, за допомогою якої вдасться підняти цей апарат із океанічного дна.

Про це повідомляє The Debrief.

Вчений зазначає, що інопланетний корабель зазнав аварії в безпосередній близькості від острова Манус, що в Папуа-Новій Гвінеї. В основі зроблених професором висновків лежать ті звіти космічного командування США, які недавно були розсекречені. У них зазначається, що у 2014 році сталося падіння першого міжзоряного об’єкту на нашу планету. У документах є інформація про те, що це може бути метеорит, що прилетів із сусідньої зіркової системи.

«Якщо буде відкрито та вивчено міжзоряний метеорит, то це дозволить отримати величезну кількість нової інформації та провести численні дослідження. Головним питанням у цій ситуації залишається те, чи це об’єкт має склад, який може вказати на його штучне походження. Також цікавить, чи могли б певні технологічні компоненти пережити таке серйозне падіння», – розповідає Леб.

Найближчим часом професор планує перевірити власну теорію. Для цього він використовуватиме вантажопідйомні магніти, які допоможуть дістати з дна океану космічний об’єкт. Він зазначив, що давно мріє натиснути хоча б на кілька кнопок на обладнанні, яке виготовили не на нашій планеті. Після того, як вийде дістати об’єкт із дна Тихого океану, можна буде детально вивчити цю міжзоряну речовину, її походження та склад. Професор сподівається отримати досить багато цінної інформації, яка буде використовуватися ще й іншими вченими.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.