Фізик упевнений, що люди можуть подорожувати у часі

Фізик упевнений, що люди можуть подорожувати у часі

Подорожі у часі / фото: pixabay

Вчений Барак Шошані з Інституту теоретичної фізики в канадському Ватерлоо впевнений, що люди без проблем можуть подорожувати в часі. При цьому переміщення можливе виключно в паралельні часові лінії.

Про це повідомляє SciPost Physics Lecture Notes.

Фізик зазначає, що є дві проблеми, які можуть виникнути під час подорожей у часі. Перша ситуація – це для роботи машини часу необхідно використовувати матерію, що має негативну енергію. Друга проблема – необхідно щось зробити з парадоксом несуперечності. Сенс цього парадоксу полягає в тому, що коли відбудеться та чи інша подія, яка змінить минуле, є зміна, яка в свою чергу може запобігти події.

Якщо говорити про першу проблему, то теоретично подібна матерія цілком може бути створена, але в мінімальній кількості. Одночасно з цим повністю відсутні докази того, що не можна отримати достатню кількість матерії з негативною енергією, яка б використовувалася для подорожей людей у ​​часі.

Далі питання постають і щодо ситуації з парадоксами. Деякі моменти залишаються незрозумілими. Справа в тому, що немає можливості їх створити, адже це поняття є теоретичним і говорить про те, що теорія неправильна і одночасно с цим подія все ж таки не може статися в реальності. Парадокси мандрівника в часі можуть мати на увазі під собою те, що подорож такого типу неможлива сама по собі.

Шошані показав, що є парадокси, які неможливо отримати, але якщо припустити, що існує безліч паралельних часових ліній, то рішення знаходиться. Коли людина подорожує в часі, то вона опиняється в минулому, але при цьому потрапляє в іншу часову лінію, де може робити абсолютно все, що хоче і це не буде впливати на початкову часову лінію.

На сьогоднішній день вчений разом зі своїми студентами займається розробкою теорії подорожей у часі, яка була б повністю сумісна з запропонованою раніше теорією відносності.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.