Фізик розповіла, чи існує двійник Землі та паралельний Всесвіт

Фізик розповіла, чи існує двійник Землі та паралельний Всесвіт

Паралельний Всесвіт / фото: ESO Supernova

Фізик Бріанна Смарт, яка працює в Університеті Хартфордшира у Великій Британії, написала статтю, в якій вона запропонувала до розгляду найцікавіші теорії щодо існування не тільки паралельного Всесвіту, але ще й двійника Землі.

Про це повідомляє The Conversation.

В основі однієї з теорій лежить гіпотеза, яка говорить про те, що швидкість розширення Всесвіту постійно збільшується. Цей процес отримав назву космічної інфляції. Чим більша відстань буде від Землі, тим швидше відбуватиметься розширення. У цій теорії йдеться про те, що після того, як почав існувати Всесвіт, він розширювався з великою швидкістю. Це потрібно було для того, щоб світло змогло швидко досягати до нашої планети від найдальших галактик.

Відповідно існує десь місце, яке люди просто не можуть побачити. У цьому місці присутні галактики і вчені називають його окремим паралельним Всесвітом. Така теорія має величезну популярність, адже в ній немає необхідності змінювати ті закони фізики, що вже давно відомі.

Ще однією досить цікавою теорією вважається те, що швидке розширення простору відбувалося неодноразово. Таких процесів було багато і вони відбувалися у різних місцях після того, як стався Великий вибух. Це спричинило утворення окремих пухирів Всесвіту, в яких знаходяться окремі типи матерій. Відповідно, можна говорити про те, що в кожному міхурі закони фізики працюватимуть інакше, ніж у інших. Фізик припускае, що кожна з цих бульбашок може бути нескінченною, як і наш Всесвіт. Ця теорія дозволяє пояснити те, чому в нашому Всесвіті немає деяких частинок, які мають бути, але їх ще не вдалося знайти.

Не менш цікавою теорією є і так, що має відношення до квантової механіки. Ця наука дозволяє зрозуміти, що можуть робити дуже маленькі частинки. Якщо частка буде запущена в стіну, то вона або відскочить від неї, або пройде наскрізь. Квантова механіка показує, ймовірність якої події буде вищою. Якщо враховувати цю теорію, то в паралельному Всесвіті все може відбуватися точно так, як і в нашому. Єдиною відмінністю буде те, що частка в ній проходить крізь стіну, а не відскакує від неї. В основі теорії закладено те, що в кожному випадку, коли відбувається квантово-механічна дія, створюється черговий паралельний Всесвіт.

Смарт говорить про те, що цілком імовірно може існувати двійник нашої планети, якщо розглядати теорію з паралельними світами. Є шанс, що в одній з бульбашок може статися процес, в результаті якого була або буде сформована ще одна Земля. Фахівець додала, що на практиці перевірити дані теорії неймовірно складно, а деякі взагалі нереальн

Раніше ми писали, що у Північній Дакоті знайшли ногу динозавра зі шкірою. У штаті Північна Дакота знайшли останки динозавра. Археологи впевнені, що причиною його смерті став саме той астероїд, який спровокував загибель усіх давніх рептилій на Землі.

А також, що в Індії знайшли загадкові гігантські кам’яні глеки. Кам’яні глеки величезного розміру знайшли фахівці в північно-східній частині Індії в штаті Ассам. Розташовувалися вони у чотирьох різних місцях, відрізнялися між собою формою та розміром. Частина мала циліндричну форму, інші при цьому знаходилися повністю або частково в землі. Експерти припустили, що подібні чаші могли застосовуватися стародавніми людьми для того, щоб ховати мертвих.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.